Wtorkowe i środowe wieczory niezmiennie od lat kojarzą nam się z klubową piłką na najwyższym poziomie. Liga Mistrzów to gwarant emocji i futbolu na pełnych obrotach. Nie inaczej jest w tym roku – te dwa dni w środku tygodnia koniecznie trzeba zarezerwować dla piłki nożnej. Najlepsi legalni bukmacherzy oferują obecnie wiele ciekawych promocji, ale przyjrzyjmy się bliżej jednej z nich. Przed nami takie hity jak chociażby starcie angielskiego hegemona, Liverpoolu, z obecnym mistrzem Hiszpanii, Atletico Madryt. To tylko jeden z wielu godnych obejrzenia meczów w najbliższym czasie. Zasiądźmy więc wygodnie w fotelach i wyczekujmy utęsknionych rozgrywek Ligi Mistrzów.

Freebet na weekend o wartości nawet 60 pln

Real Madryt, Liverpool, Chelsea – między innymi te futbolowe potęgi będziemy mogli podziwiać we wtorkowy i środowy wieczór. Na dodatek dochodzi nam starcie Sevilli z Lille oraz RB Lipsk z PSG. Czego chcieć więcej? Tym samym warto rozważyć skorzystanie z promocji przygotowanej przez bukmachera forBET. Możemy zyskać freebet o wartości nawet 60 pln, jeśli spełnimy konkretne wymagania. Jak skorzystać z promocji na LM? Przy okazji warto zainteresować się kodem promocyjnym od forBET

W dniach 02.11 – 03.11.2021, do godziny 23:00 należy zagrać kupon za dokładną stawkę 69 pln lub 138 pln. Kupon musi być kuponem typu AKO, z minimum 3 zdarzeniami z oferty przedmeczowej lub live, dotyczącymi wyłącznie Ligi Mistrzów. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść 1.30. Niezależnie od tego, czy kupon okaże się trafiony, uzyskamy freebet o wartości 30 pln (za stawkę 69 pln) lub 60 pln (za stawkę 138 pln). Kupon musi zostać zagrany za środki z salda głównego. Nagroda trafi na konto w czwartek, 4 listopada. Przyznanym bonusem, w celu wypłaty, należy obrócić 1-krotnie, po kursie minimalnym 2.0 (minimum 3 zdarzenia, min. kurs zdarzenia 1.20). Czas na obrót bonusem to 96h.

[blok_bonus]