Już dzisiaj odbędzie się prawdopodobnie najważniejsze dla nas spotkanie eliminacji Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. O godzinie 20:45 na Air Albania Stadium w Tiranie reprezentacja Albanii podejmie Polskę. Z tej okazji legalny bukmacher forBET przygotował dla was promocję!

ALBANIA – POLSKA. ODBIERZ DO 60 PLN FREEBETU!

Sytuacja w tabeli przed meczem

Obecnie gospodarz spotkania zajmuje w grupie I eliminacji do Mistrzostw Świata. Albania ma na koncie 15 punktów, nasi dzisiejsi rywale zwyciężyli 5 spotkań, przegrali zaledwie 2. Bilans bramkowy kraju z Bałkan wynosi 11 bramek strzelonych i 6 straconych. Nasza reprezentacja w eliminacjach zdobyła zaledwie punkt mniej niż Albania, czyli 14. Na naszą liczbę punktów składają się 4 wygrane, 2 remisy (w czym jeden z liderem tabeli Anglią) oraz 1 porażka. Bilans bramek Polski jest jednak zdecydowanie bardziej imponujący niż naszego wieczornego rywala gdyż strzeliliśmy 24 gole tracąc zaledwie 8.

Dzisiejsze spotkanie jest bardzo ważne w kontekście układu tabeli. Pierwsze miejsce raczej zajmie reprezentacja Anglii, która póki co nie przegrała żadnego spotkania i nie zanosi się na to żeby ktoś miał jej urwać punkty. O drugie miejsce w grupie walczą 3 drużyny, są to Albania, Polska oraz Węgry. Ci ostatni jednak mają najmniejsze szansę ze względu na to, że ostatnio przegrali z Albanią przez co tracą do wicelidera aż 5 punktów. Warto przypomnieć dlaczego wszystkim tak zależy na drugim miejscu, jest ono gratyfikowane awansem do baraży, które jeśli się wygra wiążą się z wyjazdem na Mistrzostwa Świata w Katarze. Miejmy nadzieję, że nasi piłkarze staną na wysokości zadania i uda im się pokonać rywala, w meczu, który odbywał się na Stadionie Narodowym we wrześniu Biało-czerwoni pokonali Albanię 4:1.

Promocja forBET trwa od dnia 11.10.2021 do rozpoczęcia meczu, czyli godziny 20:45 dnia 12 października 2021 roku. Aby wziąć udział w promocji gracz musi zagrać kupon za dokładnie 69 PLN bądź 139 PLN. Kwota, którą użytkownik wybierze wpływa na wysokość otrzymanego freebetu. Na kuponie należy zawrzeć zakład na minimum 3 różne zdarzenia, musi być także jeden typ na mecz Albania – Polska. Kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie nie może wynosić mniej niż 1.30. Jeśli gracz zagra za 69 PLN otrzyma freebet w wysokości 30 zł, jeśli użytkownik postanowi zagrać za 139 PLN uzyska wyższy wariant nagrody w postaci freebetu 60 PLN. Zakłady można zawierać w aplikacji forBET.

[blok_bonus]