Pierwsze reprezentacje już czekają w blokach startowych. Jeszcze tylko 2 dni i rozpocznie się wielkie piłkarskie święto, czyli Mistrzostwa Europy 2021. Legalni bukmacherzy prześcigają się w promocjach, dzięki czemu możemy poczuć dodatkowe emocje i na długo zapamiętać ten turniej. Swoją promocję przygotował też Betclic.

Patrz jak strzela!

Drużyny narodowe powoli kończą zgrupowania, na których przez ostatnie dni intensywnie przygotowywały się do Euro. Sparingi rozegrane (został ostatni, dzisiejszy mecz Portugalii), selekcjonerzy mają już zapewne w głowach swoje podstawowe ustawienia i wybory personalne na pierwsze mecze. Już w najbliższy piątek przekonamy się, jakie skutki przyniosą te decyzje w przypadku Włochów i Turków, którzy zmierzą się w meczu otwarcia. Oby nie zabrakło emocji, a przede wszystkim bramek. Bo przecież to najbardziej kochają kibice. Piękne akcje, efektowne zagrania, precyzyjne strzały także są dla nas kibiców bardzo istotne. Jednak na końcu i tak najważniejsze jest, która drużyna strzeli więcej goli. A jeśli chodzi o bramki, to każdy turniej ma swojego Króla Strzelców. Kto zostanie nim w tym roku?

Aby zwiększyć emocje związane z wyłonieniem najlepszego strzelca turnieju, legalny bukmacher Betclic oferuje bardzo ciekawą promocję. Mamy szansę wytypować własnego faworyta do tego tytułu, a później obserwować jego grę i cieszyć się bonusem za każdego gola, którego nasz bohater strzeli!

Bonus bukmacherski będzie dostępny dla wszystkich graczy, którzy w czasie trwania promocji posiadają konto i potwierdzą chęć udziału poprzez przycisk „Dołącz”. Promocja obowiązuje do dnia 11.07.2021 r. do godz. 21:00.

Najważniejszym wymaganiem, poza posiadaniem konta i potwierdzeniem udziału w promocji, jest postawienie zakładu pojedynczego za minimum 80 zł, na którym znajdzie się typ z oferty na króla strzelców turnieju UEFA EURO 2020. Promocją objęta jest tylko faza grupowa turnieju, a maksymalna wysokość wygranego bonusu wynosi 80 zł. Przykładowo:

  • stawiając jeden kupon pojedynczy na króla strzelców, ze stawką 80 zł, w przypadku, gdy nasz faworyt strzeli 4 gole w meczach grupowych, otrzymujemy dodatkowe 80 zł na konto bonusowe,
  • stawiając jeden kupon pojedynczy na króla strzelców, ze stawką 100 zł, w przypadku, gdy nasz faworyt strzeli 5 goli, otrzymujemy dodatkowe 80 zł na konto bonusowe,
  • stawiając jeden kupon pojedynczy na króla strzelców, ze stawką 80 zł, w przypadku, gdy nasz faworyt strzeli 3 gole, otrzymujemy dodatkowe 60 zł na konto bonusowe.

Do promocji zalicza się tylko jeden zakład na króla strzelców. W przypadku, gdy gracz postawi ich więcej to brany pod uwagę jest tylko pierwszy w porządku chronologicznym. Bonus za każdą bramkę zasili Saldo Bonusowe następnego dnia po meczu. Aby móc wypłacić bonus należy obrócić nim sześciokrotnie, stawiając kupony pojedyncze lub AKO z łącznym kursem minimum 2.00. Na dokonanie obrotu gracz ma 30 dni od momentu przyznania bonusu. Szczegóły promocji znajdują się tutaj.

Z kodem TYPERVIP otrzymasz pierwszy zakład bez ryzyka 50 zł, bez warunków obrotu!

Odbieram moje 50 PLN bez ryzyka z kodem TYPERVIP