W dzisiejszym dniu wkraczamy w nowy, 2022 rok. W najlepsze trwają rozgrywki futbolowe na Wyspach Brytyjskich, w związku z tym już drugiego dnia stycznia będziemy świadkami starcia Chelsea z Liverpoolem. Wraz z rozpoczęciem nowego roku sytuacja ligowa nabiera coraz to wyższego tempa, a pozycje w tabeli ponownie stają się zagrożone. Nie zabraknie tym samym sportowych emocji. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje bonus w postaci bezpiecznego zakładu na Premier League. Zapowiada się wspaniały rok! Jak skorzystać z promocji?

Nowy rok z bezpiecznym zakładem na Premier League

Drugiego dnia stycznia łapiąca formę Aston Villa zmierzy się z nieźle wyglądającym Brentford. Drużyna Stevena Gerrarda usilnie stara się odrobić tracone w głupi sposób punkty w pierwszych miesiącach sezonu. Z pomocą Olli’ego Watkinsa, który obecnie jest w imponującej dyspozycji, to zadanie ma spore szanse powodzenia. Dziś i juto zobaczymy łącznie siedem starć. Bukmacher LVBet oferuje ciekawą promocję – po spełnieniu poniższych kryteriów możemy otrzymać bezpieczny zakład na ligę angielską. Jakie są warunki wzięcia udziału w promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego LVBet.

W dniach 31.12.2021-02.01.2022, do godziny 17:29, należy postawić zakład za stawkę wynoszącą dokładnie 20.22 pln. Do promocji kwalifikują się tylko kupony typu SOLO na przedmeczową ofertę dotyczącą Premier League, które okażą się przegrane. Wówczas, w dniu 03.01.2022, gracz otrzyma zwrot stawki. Zdarzenie na kuponie musi zostać rozliczone do 23:59 w dniu 02.01.2022. Następnie, w celu wypłaty, bonus należy obrócić 3-krotnie po kursie minimalnym 1.75 w ciągu 30 dni. Do promocji zaliczają się tylko kupony pojedyncze!

[blok_bonus]