Nowy regulamin grupy FB

0

📣 REGULAMIN: 📣

#1 Przejrzyj grupę, zanim dodasz post, by nie powielać tematów.

#2 Kupon, którym chcemy się pochwalić, wrzucamy do posta oznaczonego #GotoweKupony. Jeśli go nie widzisz, stwórz sam i wrzuć kupon w komentarzu.

#3 Trafiłeś kupon? Pochwal się nim w specjalnym poście #WygraneKupony. Nie możesz go znaleźć? Jak wyżej.

#4 Jeśli chcesz zapytać o opinię na temat Twojego kuponu, opisz czemu sam tak postawiłeś. Nie musi to być obszerna analiza. Wystarczą podstawy, punkt zaczepienia do stworzenia ciekawej rozmowy z argumentami.

#5 Jeśli nie inwestujesz swojego czasu w dodawanie jakościowych postów, grupowicze nie będą tracić swojego czasu by na niego odpowiedzieć.
Złota zasada: Najpierw daj coś od siebie, potem proś.

#6 Nie każdy zgłoszony post będzie usuwany i odbierany przez moderatorów jako spam. Ostateczną decyzję ma Moderacja. Będziemy sporadycznie przepuszczać posty typu “wejdzie?”, jeśli akurat nie będzie innych propozycji – chodzi o ciągłą aktywność na grupie.

#7 Przed hitowymi będą posty dyskusyjne [1 DRUŻYNA VS 2 DRUŻYNA]. Jeśli go nie widzisz, stwórz sam. Jeśli nie zostanie przepuszczony lub go usuniemy, najwidoczniej gdzieś Ci umknął.

#8 Zakaz reklamowania się na grupie i zachęcania na PRIV – nawet jeśli chodzi o darmowe typy. Przypominamy, że tutaj też są darmowe!

#9 Przed zapytaniem “co na dziś?”, przejrzyj grupę, poszukaj propozycji oraz zajrzyj w Typy Dnia.

#10 Niektóre punkty regulaminu mogą mieć swoje wyjątki od zastosowania. Decyduje o tym moderacja grupy.

#11 Nasza grupa to nie tylko kary 😊 Co jakiś czas najaktywniejsi, wnoszący najwięcej jakości grupowicze, będą nagrodzeni drobnymi upominkami od ZT 🎁

#12 Listę Administratorów i Moderatorów znajdziesz w sekcji CZŁONKOWIE > Administratorzy i moderatorzy. Jeśli masz sprawę do Adminów, pisz na priv do jednego z nas.

#13 Tak, Moderatorzy też czasem popełniają błędy. Jesteśmy tylko ludźmi. Z góry prosimy o wybaczenie 💪

Proszę pamiętać, że wdrożenie tego regulaminu nie sprawi, że wszystkie problemy znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Ma on pomóc stworzyć przyjazną, jakościową grupę w najbliższych miesiącach a nawet latach.

Rating: 1.0/5. From 2 votes.
Please wait...

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o