Rynek bukmacherski ciągle się rozwija, a z każdym rokiem pojawiają się na nim nowe podmioty. Nowi legalni bukmacherzy 2021 będą mieli trudne zadanie przebicia się wśród konkurencji. Tym bardziej sytuacja wśród organizatorów zakładów wzajemnych może przybrać korzystny obrót dla każdego pasjonata. Im więcej firm bukmacherskich, tym większa rywalizacja o klienta, dla którego poszczególne przedsiębiorstwa przygotowują coraz to nowe promocje.

Nowe licencje bukmacherskie 2021 Ministerstwo Finansów przyznało kilku bukmacherom. Inni natomiast otrzymali uprawnienia w poprzednim roku, jednak to właśnie teraz będą systematycznie rozwijali własny serwis internetowy, próbując dotrzeć do jak największej liczby graczy. Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, jakie warunki musi spełnić nowy bukmacher internetowy 2021, aby skutecznie rywalizować o większy kawałek bukmacherskiego tortu?

Jeśli chodzi o promocje, jakie oferują nowi bukmacherzy w Polsce aktualna sytuacja społeczno-gospodarcza pozwala przypuszczać o ich dużym natężeniu. W 2020 roku zaobserwowaliśmy zwiększony ruch na zakładach wzajemnych, pomimo negatywnego oddziaływania pandemii. Nowi bukmacherzy 2021 mają zatem ogromne szanse na pozyskanie w obecnym roku nowego narybku graczy, którzy zostali zachęceni obietnicami wysokich wygranych.

Nowi legalni bukmacherzy 2021 – wyzwania nowego roku

Nowi legalni bukmacherzy 2021

Nowe licencje bukmacherskie 2021 zostaną najprawdopodobniej przyznane trzem bukmacherom: Mr Bet, Best Bet oraz Bwin. Na chwilę obecną niewiele wiadomo o szczegółach procesu uzyskiwania przez nich rządowych uprawnień. Komunikaty medialne ze strony właścicieli tych firm pozwalają przewidywać, że niebawem wejdą one na rynek.

Każdy nowy bukmacher 2021 będzie miał przed sobą trudne zadanie stworzenia modelu biznesowego, który spełni oczekiwania odbiorców. Nowi bukmacherzy 2021 powinni przede wszystkim skupić swoje działania na dostarczeniu graczom najlepszej oferty, opartej na wielu dyscyplinach i rynkach zdarzeń. Nie mogą pod tym względem odstawać od innych podmiotów. Zrozumiałe jest, że dla świeżo powstałej firmy dość karkołomne wydaje się spełnienie wszystkich wymogów rynkowych. Jednak nowi bukmacherzy 2021 powinni czerpać pełnymi garściami z doświadczeń takich organizatorów zakładów wzajemnych jak choćby eWinner. Bukmacher ten w ekstremalnie krótkim czasie zdobył rzesze zwolenników, wykorzystując proces zdobywania licencji jako czas do zbudowania solidnej oferty.

Nowi legalni bukmacherzy 2021 będą musieli stawić czoła postulatom typerów o stworzeniu nowych funkcjonalności dla platformy transakcyjnej. Chodzi tutaj przede wszystkim o wprowadzenie pełnej gamy nowoczesnych metod płatności, a także oferowaniu powszechnie chwalonych mechanizmów zakładowych, takich jak cash-out. Nie da się ukryć, że na forach typerskich każdy nowy bukmacher 2021 wzbudza ogromne zainteresowanie. Gracze pragną poznać nowe spojrzenie na rynek, na podstawie którego podejmą decyzję o ewentualnej współpracy.

Jeśli chodzi o warunku rynkowe, jakie spotkają nowi bukmacherzy w Polsce aktualna sytuacja pozwala patrzeć w przyszłość z dużą dozą optymizmu. Ograniczenia pandemiczne nie dotyczą internetowych zakładów bukmacherskich, które pozostawały otwarte przez cały czas. Ponieważ ludzie koncentrują się obecnie na zapewnianiu sobie rozrywki z wygodnej pozycji fotela we własnym domu, rynek bukmacherski kwitnie na niespotykaną skalę. Umożliwia bowiem dostarczanie sportowych emocji, dając jednocześnie szansę na podreperowanie domowego budżetu. Nowi legalni bukmacherzy 2021 z pewnością wykorzystają ten trend, co nastąpi z korzyścią dla polskich graczy, spragnionych innowacji w dziedzinie zakładów bukmacherskich.

✔️Best Bet

Best Bet nowy bukmacher

Best Bet to nowy bukmacher 2021, który jest w końcowej fazie procesu uzyskiwania licencji. Jego strona internetowa bestbet24.pl wciąż pozostaje w przygotowaniu. Bukmacher BestBet odznacza się dużym kapitałem inwestycyjnym, co pozwala przypuszczać o spektakularnym rozmachu oferty startowej.

W Polsce nowi legalni bukmacherzy 2021 działają w ramach restrykcyjnych norm prawnych, nie mogąc wykraczać poza zakres ustawy o grach hazardowych. Jednak głównym elementem tej ustawy stają się zapisy dotyczące bezpieczeństwa transakcji. Oferowane promocje nie podlegają wielu ograniczeniom. Wydaje się oczywiste, że BestBet będzie próbował wkupić się w łaski nowych klientów, dzięki ciekawym propozycjom narzędzi promocyjnych.

Best Bet postanowił także o uzupełnieniu oferty internetowej, podejmując decyzję o stworzeniu punktów stacjonarnych. Na razie wciąż czeka na otrzymanie uprawnień, jednak już teraz gracze w największych miastach mogą być gotowi na pojawienie się nowego podmiotu na bukmacherskiej mapie Polski. Analizując aspekty prawne, jakie muszą wypełniać nowi bukmacherzy w Polsce aktualna sytuacja każe domniemywać, że rok 2021 nie okaże się żadną rewolucją. Nowi legalni bukmacherzy 2021, tacy jak Best Bet, dopiero co przeszli wieloetapowy proces legalizacji działalności. Doskonale zdają sobie sprawę z mechanizmów działania innych podmiotów, potrafią wprowadzić poprawki i przyciągać nowych użytkowników. Best Bet to nowy bukmacher internetowy 2021 o dużym potencjale. Pytanie zostaje, czy dobrze go wykorzysta.

Zobacz: Bestbet Bonus

Mr Bet

Mr Bet nowy bukmacher

Mr Bet wejdzie na rynek jako nowy bukmacher 2021, mając na celu uczynienie zakładów bukmacherskich ważną gałęzią swego modelu biznesowego. Mr Bet to spółka-córka portugalskiego kasyna internetowego Faro Entertainment, dla którego polskie prawo nie uwzględnia na razie miejsca w naszym kraju. Bukmacher Mr Bet ma za to szansę funkcjonować zupełnie legalnie jako organizator sportowych zakładów wzajemnych. Niewiele wiadomo o tym, kiedy nowi legalni bukmacherzy 2021 zaistnieją na rynku. Wszystko zależy od procedur dokonywanych przez Ministerstwo Finansów, gdzie toczy się analityczna batalia nad przyznaniem uprawnień.

Mr Bet zapowiada, że otworzy dla graczy zupełnie nowe możliwości inwestycyjne. Wydaje się to dość odważnym stwierdzeniem, wobec tak silnej konkurencji jak Fortuna, STS, czy eWinner. W świecie internetu wszystko jest możliwe, gdyż zakłady bukmacherskie zawierane w sieci cechują się nieporównywalnie większym zasięgiem od ich stacjonarnych odpowiedników.

Jako nowy bukmacher internetowy 2021, Mr Bet musi stworzyć atrakcyjne promocje na rozmaite rynki zakładowe. Promocje te powinny wykraczać poza cele marketingowe, oferując graczom realne korzyści w długim terminie. Tylko wówczas typerzy otrzymają pkratyczne zapewnienie o dobrych intencjach bukmachera, przysparzając mu wielu nowych zwolenników. Wysokie freebety, liczne zakłady bez ryzyka, a także programy lojalnościowe szyte na miarę oczekiwań graczy – to wszystko pozwoli bukmacherowi na szybki i skuteczny start w kierunku sukcesu.

Wypowiedzi właścicieli Mr Bet potwierdzają determinację bukmachera, który chce w Polsce utworzyć ofertę o ogólnokrajowym zasięgu. Mr Bet to nowy bukmacher 2021 z ogromnymi ambicjami, dlatego wszyscy czekamy na jego ofertę z nieukrywaną niecierpliwością.

Sprawdż: Kod promocyjny Mr Bet

Noblebet

Noblebet to stosunkowo nowy bukmacher, który otrzymał licencję Ministerstwa Finansów 3 stycznia 2019 roku. Podmiot zarejestrowany jest pod nazwą Polski Bukmacher Sp. z o. o, a jego siedziba znajduje się w Dąbrowie górniczej. Logo bukmachera można znaleźć na koszulkach piłkarzy Widzewa Łódź. Ponadto Noblebet jest oficjalnym sponsorem portalu Łączy Nas Pasja. Od samego początku firma mocno nastawiła się na szeroką ofertę zakładów sportowych. Spośród wszystkich legalnych serwisów w Polsce nowe zakłady bukmacherskie Noblebet wyróżniają się ponad 50 dyscyplinami sportowymi.

W dodatku w głównej fazie sezonu liczba ta może znacząco wzrosnąć. Najważniejsze z nich to: piłka nożna, koszykówka, piłka ręczna, hokej na lodzie, tenis ziemny, baseball, futbol amerykański, siatkówka, snooker i e-sport. Ten ostatni jest znakiem rozpoznawczym nowego bukmachera w Polsce. Znajdziemy tu ponad 10 tytułów gier i sporą liczbę rynków zdarzeń. Noblebet jest zdecydowanym liderem pod względem oferty e-sportowej na rynku, a w dodatku gwarantuje darmowe transmisje na żywo z platformy Twitch.TV.

Nowi bukmacherzy internetowi często starają się wprowadzić solidną ofertę na żywo. Takich problemów nie miał Noblebet, a wszystkie recenzje potwierdzają, że oferta live pozytywnie zaskakuje każdego. Na pewno warto zwrócić uwagę na udogodnienie, jakim jest match-tracker. Opcja ta występuje we wszystkich dostępnych dyscyplinach. Najlepiej używa się jej podczas typowania piłki nożnej. Na ekranie pojawia się miniatura boiska i wszystkie najważniejsze sytuacje na boisku. Poniżej mamy wgląd do szczegółowych statystyk, składów i tabeli. Nowi bukmacherzy zawsze starają się przyciągnąć graczy licznymi bonusami. Noblebet również w tym aspekcie nie zawodzi. Na start otrzymujemy aż cztery rodzaje bonusów. Łącznie możemy zgarnąć 2250 zł w promocjach od depozytów i 250 PLN jako zakład bez ryzyka na gry karciane i sporty wirtualne. W przeciwieństwie do innych nowych bukmacherów w Polsce Noblebet oferuje 30 dni gry bez podatku!

Sprawdź: Zakłady bukmacherskie Noblebet

Betx

Nowi bukmacherzy 2021 będą mieć nie lada wyzwanie, aby pobić ofertę powitalną serwisu Betx. Ten nowy bukmacher, który rozpoczął działalność online w 2020 r., przygotował dla nowych graczy rekordowy bonus od pierwszego depozytu, wynoszący 100% do 7777 PLN. Pod tym względem Betx nie ma sobie równych. Bukmacher, którego ambasadorem jest Marcin Najman, powoli dorównuje ofertą największym gigantom na polskim rynku. Jeśli przyjrzymy się ofercie przedmeczowej, ta skupia się bardziej na najpopularniejszych dyscyplinach sportowych. To, co wyróżnia jednak nowe zakłady bukmacherskie z siedzibą w Bielsku-Białej to liczba rynków zdarzeń. Aktualnie Betx plasuje się na czele stawki, oferując na popularne ligi ponad 700 rynków. Bardzo dobrze jest także w kategorii E-sport. Nowi bukmacherzy online dostrzegają wzrost zainteresowania tą branżą. Betx od początku mocno skupił się na szerokiej ofercie e-sportowej. Gracze, którzy zarejestrują konto, mogą typować takie tytuły jak:

  • CS:GO,
  • League of Legends,
  • Dota 2,
  • Kings of Glory,
  • Starcraft,
  • Starcraft 2,
  • Valorant,
  • Rainbow Six,
  • Rush Football.

Wszystkie dostępne kategorie gier gwarantują zdarzenia na najważniejsze i niszowe turnieje! Warto zaznaczyć, że jest to idealny nowy bukmacher w Polsce, jeśli lubimy obstawiać mniej oczywiste selekcje. W CS:GO można liczyć nawet na około 100 rynków zdarzeń. W Polsce żaden inny bukmacher nie ma tak zróżnicowanej oferty. Co jakiś czas pojawiają się również bonusy okresowe, które dają możliwość zgarnięcia całkiem solidnych freebetów. Nowy bukmacher Betx ma duży potencjał na stanie się przodującym serwisem w naszym kraju. Mamy nadzieję, że właściciele nie zaprzepaszczą tak dogodnej okazji.

Sprawdź: Betx zakłady bukmacherskie

OKbet

OKBet wejdzie na polski rynek jako nowy bukmacher 2021, mając na celu zrewolucjonizowanie zakładów bukmacherskich. Firma otrzymała wszystkie niezbędne pozwolenia na organizowanie zakładów wzajemnych już w 2019 roku. Niestety do tej pory nowe zakłady bukmacherskie OKbet nie wystartowały ze swoją ofertą. Na pewno ciężko na ten moment określić, jak będzie wyglądała strona internetowa oraz repertuar wydarzeń przedmeczowych i live. Z całą pewnością, aby nowy bukmacher w Polsce miał szansę na zaistnienie wśród nowych użytkowników, musi zaproponować sporą liczbę dyscyplin sportowych i rynków zdarzeń. Nowi bukmacherzy coraz częściej starają się wprowadzać zakłady specjalne np. na statystyki graczy lub wydarzenia meczowe.

Świetnym rozwiązaniem byłoby także dorównanie do serwisu LVBet, który ma w ofercie handicapy azjatyckie. Bez wątpienia nowy bukmacher OKbet stałby się w ten sposób wielką konkurencją dla znanych marek. Nowi bukmacherzy w Polsce coraz częściej starają się wyłącznie o licencję internetową. Nie wiemy jednak, czy OKbet ma w planach otworzenie punktów stacjonarnych. Te odchodzą powoli w zapomnienie, ponieważ ponad 80% użytkowników typuje online na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej. Naszym zdaniem nowi bukmacherzy powinni iść śladem innych i skupić się tylko na działalności przez Internet.

Sprawdź: OKbet zakłady bukmacherskie

Betcris

Bukmacher Betcris to jeden z najmłodszych legalnych serwisów w naszym kraju. Nowy bukmacher 2021 udostępnił możliwość obstawiania latem bieżącego roku. Z oficjalnych informacji wiadomo, że właściciele firmy mają spore doświadczenie w branży zakładów bukmacherskich. Betcris przez lata zdobywał rozgłos m.in. w Ameryce Południowej. Co wyróżnia tego operatora na tle innych? Kluczowym elementem każdego bukmachera z punktu widzenia graczy jest oferta zakładów. Bez przynajmniej 30 dyscyplin sportowych nowi bukmacherzy nie mają szans na wyróżnienie się spośród 20 legalnych serwisów w Polsce. Od początku widać, że Betcris chce zawojować rynek. Znajdziemy tutaj typy na ponad 40 kategorii sportów! Warto zaznaczyć, że jest to jeden z nielicznych bukmacherów, który mocno wspiera niszowe sporty i ligi. Naprawdę jest w czym wybierać. Na spore uznanie zasługuje także oferta live.

Gracz dostaje możliwość widoku szczegółowego z dopracowanych match-trackerem, funkcję „Multipodgląd”, która umożliwia dodawanie kilku spotkań na jedno okno, a także kalendarz. Dzięki niemu nie przegapimy żadnej szansy na zarobienie dodatkowych środków w typach na żywo. Świetną informację mamy dla fanów gier komputerowych. Nowe zakłady bukmacherskie Betcris posiadają odrębną zakładkę na E-sport. Użytkownicy serwisu mogą typować ponad 8 tytułów gier, w tym przede wszystkim niszowe turnieje! Za to należy się właścicielom duże uznanie. Ponadto warto sprawdzić ofertę sportów wirtualnych, która gwarantuje aż sześć wirtualnych dyscyplin. W ramach pakietu powitalnego nowy bukmacher oferuje zwrot podatku, zakład bez ryzyka, kursowy boost, darmowe freebety na E-sport, bonus urodzinowy, promocję na zakłady AKO oraz freebet o wartości 200 zł.

Sprawdź: Betcris zakłady bukmacherskie

Traf – zakłady bukmacherskie

Traf – zakłady bukmacherskie są obecne w Polsce od 2010 roku. Większa liczba osób dowiedziała się o gonitwach koni dopiero 9 lat później. To właśnie w lipcu 2019 roku nowy bukmacher uruchomił serwis online. Spółka otrzymała licencję na organizowanie zakładów wzajemnych przez Internet w 2018 r. Jest to więc w pełni legalny podmiot, który swoją ofertę kieruje wyłącznie do miłośników wyścigów konnych w Polsce, a także we Francji i Szwecji. Pod tym względem nowy bukmacher online jest jedyny w swoim rodzaju. Warto zaznaczyć, że Traf nadal przyjmuje graczy w ponad 30 punktach stacjonarnych w naszym kraju.

Lokale znajdują się najczęściej w miastach, w których działają tory wyścigowe. Najwięcej jest ich w Warszawie. Traf w swojej ofercie przedmeczowej i live daje dostęp do gonitw z trzech różnych państw. Niestety firma do tej pory nie zaproponowała graczom żadnych atrakcyjnych bonusów na start. Jest to dziwne, ponieważ nowi bukmacherzy internetowi dbają o promocje powitalne, które przyciągają nowych klientów. Mamy nadzieję, że w przyszłości zmieni się to na lepsze.

Sprawdź: Zakłady bukmacherskie Traf

Betters

Kolejny nowy bukmacher 2021 w Polsce wystartował w połowie tego roku. Marka należy do Silesia Entertainment Sp. z o.o., a została założona 3 marca 2020 roku. Jest to w pełni legalna firma, która uzyskała licencję Ministerstwa Finansów 16 kwietnia 2021 r. Ambasadorem nowego bukmachera w Polsce jest znany polski dziennikarz sportowy – Bożydar Iwanow. W naszym kraju dominuje kilku operatorów zakładów wzajemnych. Pozostali nowi bukmacherzy walczą o zgarnięcie mniejszego kawałka tortu. Na pewno na ten moment ciężko prognozować jak poradzi sobie Betters w przyszłości. Bez wątpienia pierwsze wrażenie liczy się najbardziej. Osoby odpowiedzialne za design strony włożyły dużo trudu, aby udoskonalić serwis internetowy. Czarna profesjonalna szata graficzna i świetny interfejs to dwa elementy, które rzucają się w oczy.

Do plusów można już zaliczyć ofertę sportów wirtualnych. Widać, że nowy bukmacher wziął sobie opinie graczy do serca. Znajdziemy tu sześć wirtualnych dyscyplin i ogromną liczbę rynków zdarzeń. Na plus zasługują również rozgrywki e-sportowe. W przyszłości Betters może stać się potentatem w tej kategorii. Niewątpliwie nowi bukmacherzy 2021 na początku działalności kuszą typerów atrakcyjnymi promocjami. W tym aspekcie Betters musi jeszcze popracować, ponieważ bonus powitalny jest zbyt niski jak na obecne standardy.

Sprawdź: Betters kod promocyjny

Nowi bukmacherzy w Polsce – aktualna sytuacja

Nowi bukmacherzy w Polsce

Mając za sobą analizę predyspozycji, które mają nowi bukmacherzy w Polsce aktualna sytuacja i pozytywny odzew typerów pozwalają przypuszczać, że otrzymają oni dużą szansę, aby zaistnieć na rynku. Nowe licencje bukmacherskie 2021 z pewnością zostają przyznane przez Ministerstwo Finansów, jednak nikt nie wie, kiedy to nastąpi.

Best Bet miał plany uruchomienia serwisu w 2020 roku, jednak nie udało mu się wystartować. Dlatego ten nowy bukmacher internetowy 2021 rok traktuje jako szansę na zapoczątkowanie swojej działalności. Na nowe licencje bukmacherskie 2021 oczekuje z niecierpliwością również OKBet. Zobaczymy, czy firma zagwarantuje sobie przychylne spojrzenie urzędników. Wszyscy nowi bukmacherzy 2021 będą mieli przed sobą wiele wyzwań natury marketingowej, finansowej i rynkowej. Nowi bukmacherzy 2021 poczynią z pewnością wiele wysiłków, aby szybko zdobyć uwagę typerów. Mogą to uczynić za pośrednictwem ciekawej oferty i licznych promocji, które zagwarantują pierwszym graczom duże sukcesy finansowe. Marketing szeptany wciąż pozostaje najskuteczniejszym narzędziem w procesie zdobywania udziału w rynku. Dlatego typerzy z entuzjazmem wypatrują pojawienia się nowych podmiotów, licząc na preferencyjne traktowanie.

Nowi bukmacherzy 2021 nie powinni przerażać się silną konkurencją, lecz rozważyć alternatywne podejście do zakładów wzajemnych. Innowacyjne rozwiązania, bezprecedensowe promocje, nowe rynki zdarzeń – to wszystko ma potencjał przyciągnięcia rzeszy stałych użytkowników. Z niecierpliwością czekamy na uruchomienie serwisów internetowych wspomnianych podmiotów, licząc na realne korzyści inwestycyjne połączone z bukmacherskimi emocjami.

Sprawdź: Legalny bukmacher w Polsce

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze