Wielkimi krokami zbliża się kolejna gala KSW. W 61 odsłonie walk tej federacji ujrzymy w akcji ambasadora bukmachera Betfan – Mariuszem Pudzianowskim. Stoczy on walkę wieczoru z Łukaszem Jurkowskim. Można się spodziewać, że otrzymamy z tej okazji specjalną ofertę i tak też się stało. Każdy kto do 4 czerwca 2021 roku godziny 12:00 dokonał depozytu i zagrał zakład z konta głównego, otrzyma bonus Betfan w wysokości 5 zł do wykorzystania na ofertę związaną z KSW 61.

niesPUDZIANka

W Ergo Arenie w Sopocie ujrzymy kilka naprawdę ciekawych pojedynków. Będziemy świadkami walki kobiet, w której zmierzy się Karolina Owczarz z Moniką Kucinic. Polka dotychczas stoczyła cztery walki odnosząc trzy zwycięstwa, w tym dwa przez poddanie. Jej rywalka pochodząca ze Słowenii będzie podchodziła do tego pojedynku jako debiutanka. Trudno jest zatem określić kto ma większe szanse, nie mniej jednak przeważyć może doświadczenie Polki. Bardzo ciekawie zapowiada się również pojedynek w wadze ciężkiej w ramach którego Michał Kita, a jego przeciwnikiem będzie Serb – Darko Stosic. Według polskich bukmacherów większe szanse ma Stosic, gdyż na jego zwycięstwo wystawiono kurs 1.40. Poza tym ujrzymy następujące pojedynki: Kincl vs. Romanowski, Kamieniaz vs. Niedzwiedz, Parnasse vs Pejic, Stasiak vs. Lezhnev, Mysiala vs Erslan oraz Szymański vs. Desmae.

Walką wieczoru będzie pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Łukaszem Jurkowskim. Co ciekawe obydwaj są ambasadorami bukmacherów – Pudzian Betfanu, a Juras Fortuny. Według kursów faworytem w tym pojedynku będzie popularny Pudzian – kurs na jego zwycięstwo wynosi ok. 1.50. Jest on zdecydowanie bardziej doświadczonym zawodnikiem w kontekście walk w KSW. Stoczył 12 pojedynków, wygrywając przy tym osiem z nich. Co ciekawe byłemu strongmanowi nigdy nie zdarzyło się przegrać na punkty. Z kolei Łukasz Jurkowski w tej federacji odbył jedynie trzy walki. Przegrał jedną z nich poprzez nokaut techniczny w pojedynku z Martinem Zawadą. Wiele zatem przemawia za zwycięstem Mariusza Pudzianowskiego, w tym głownie doświadczenie. Ewidentnie widać, że żaden z tych zawodników nie lubi kończyć walki na punkty. Więszkość ich walk kończy się przed czasem, co warto uwzględnić przy poszukiwaniu typów bukmacherskich na galę KSW 61.

Skorzystanie z promocji związane jest z dwoma warunkami. Dokonanie depozytu w dowolnej kwocie oraz zagranie kuponu z konta głównego do 4 czerwca 2021 roku godziny 12:00. Każdy kto spełnia powyższe warunki jest uprawniony do otrzymania freebetu w wysokości 5 zł. Należy go w całości wykorzystać do obstawiania gali KSW 61 w ramach oferty prematch. Będzie on ważny do 5 czerwca godziny 20:00.

Odbierz bonus rejestrując się z kodem promocyjnym TYPERVIP

Odbieram bonus z kodem TYPERVIP