W tym tygodniu czeka nas kilka bardzo ciekawych zestawień. Piłkarze pod wodzą Eddiego Howe’a nie będą mieli łatwego życia, gdyż czeka ich starcie z Arsenalem, ale my skupmy się póki co na nowej promocji przygotowanej przez jednego z legalnych bukmacherów. Bukmacher Fortuna proponuje ciekawą promocję, a już teraz warto dzielić się swoimi typami na ligę angielską, i nie tylko, w typach na jutro.

NiespoZakład – 30 pln bonusu

Do gry powróciła jedna z najlepszy lig świata. Mowa rzecz jasna o angielskiej Premier League. Już dzisiaj o 18:30 Liverpool zmierzy się z pogromcami Manchesteru City, Brentford. Emocji w każdym razie nie zabraknie, a najlepsi legalni bukmacherzy przygotowali szeroką ofertę. Niemniej jednak skupmy się na jednej z nich. Bukmacher Fortuna oferuje bonus 30 pln w punktach za kupon spełniający kilka warunków. Jak wziąć udział w promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuna

W dniu 02.01.2023, w godzinach 17:00-18:00, należy dokonać depozytu minimum 30 pln z kodem “Fortuna”. Następnie, w ciągu 12h, należy postawić kupon za minimalną stawkę 30 pln. Na kuponie mogą znajdować się dowolne wydarzenia, które muszą zostać rozstrzygnięte w 48h od postawienia kuponu.  Dotyczy oferty prematch i live. Kupon może być zawarty w formule Solo, AKO lub Maxikombi. Gracz otrzyma równowartość 30 pln w punktach FKP. Promocja łączy się z Happy Hours. Kolejne NiespoZakłady pojawią się 4 i 6 stycznia o 18:00!