Liga Narodów jest tworem na tyle specyficznym, że wyniki jej meczów należy traktować z przymrużeniem oka, bądź przepuszczać przez specjalny filtr, chcąc wysnuć jakiekolwiek wnioski po występach poszczególnych reprezentacji. Tak właśnie odczuwam to w przypadku Niemiec. Piłkarze Hansiego Flicka w poprzednim meczu zaprezentowali się bezbarwnie i po trzech meczach w rozgrywkach mają na koncie tylko trzy punkty. Potencjał kadry i jakość trenera zobowiązują do lepszych wyników aniżeli remisowanie z Węgrami.

Niemcy jak na razie poniżej oczekiwań

Obserwując starcie Węgrów z Niemcami, czułem się mocno rozczarowany. Przy rezultacie 1:1 goście wyglądali, jakby byli w pełni usatysfakcjonowani takim rezultatem i nie wyglądali na zainteresowanych walką o zwycięstwo. Nie do takiej postawy przyzwyczaiła mnie reprezentacja Niemiec. Obecnie prowadzona przez Hansiego Flicka drużyna ma passę czterech remisów z rzędu, a w żadnym z tych spotkań nie udało im się strzelić więcej niż jednej bramki. Mając w składzie Havertza, Muellera, Gnabry’ego i Wernera, to wynik dużo poniżej oczekiwań. 

Włosi z meczu na mecz się rozkręcają, a ich ostatnie wyniki są tego najlepszym przykładem. Co prawda nie udało się wygrać z Anglikami, jednak ilość sytuacji bramkowych, jakie wykreowali sobie podopieczni Roberto Manciniego, jasno wskazuje, że jedynym problemem była skuteczność. W kadrze nie brakuje młodych i dobrze rokujących zawodników, jak choćby Wilfried Gnonto, czy Gianluca Scamacca. Trener balansuje to doświadczeniem Pellegriniego, czy Acerbiego, co zaczyna powoli się zazębiać. Brak awansu na mundial jest sporym ciosem, jednak wydaje się, że Italia już się z tym pogodziła i chce iść do przodu z podniesionym czołem. 

W poprzednim starciu Włosi oddali Niemcom inicjatywę i skupili się raczej na kontrowaniu rywali. W najbliższym spotkaniu ten obraz gry raczej nie ulegnie zmianie. Gospodarze będą starali długo utrzymywać się przy piłce i nie dopuszczać do niej Włochów. Ci z kolei postarają się wykorzystać szybkość swoich skrzydłowych i w ten sposób stwarzać zagrożenie pod bramką strzeżoną przez Manuela Neuera (chyba że nastąpi w niej jakaś niezapowiedziana zmiana). 

Niemcy – Włochy kursy bukmacherskie

Włosi ostatni raz mecz wyjazdowy z Niemcami wygrali w 2012 roku w półfinale Euro 2012. Wówczas zwycięstwo zapewnił im Mario Balotelli. Od tego czasu minęło już 10 lat i możliwe, że między innymi stąd tak wysokie kursy na wygraną Italii. Kurs na Włochów to aż 4.85, przy 1.77 na Niemców. Legalni bukmacherzy remis wyceniają w tym wypadku to między 3.70, a 3.85.

Niemcy – Włochy typy bukmacherskie

Nie sądzę, żeby na własnym terenie Niemcy mieli pozwolić, by zwycięstwo znów wymknęło im się z rąk. Ponadto piąty z rzędu mecz bez zwycięstwa nie tylko wyglądałby źle w statystykach, ale powoli negatywnie nastrajał kibiców przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata. Mógłby także zacząć zagrażać pozycji Hansiego Flicka, która na ten moment wcale nie jest zbyt mocna. Sugerowałbym w tym wypadku grę na czyste zwycięstwo Niemców. Jest ono wyceniane po całkiem niezłym kursie.

Z drugiej strony na całą Ligę Narodów należy patrzeć z dystansem, a także zwrócić uwagę na sporą częstotliwość remisów, które w jej meczach padają. Z tego względu mój pierwszy typ to Podwójna szansa + Liczba goli – 1/X i Poniżej 3.5 gola w meczu z kursem 1.63 na forBet. Bukmacher ma atrakcyjny bonus powitalny. Aby uzyskać do niego dostęp, wykorzystajcie nasz kod promocyjny forBet

Biorąc pod uwagę to, jak mało bramek pada w grupie 3 Ligi A Ligi Narodów, spodziewam się, że w Moenchengladbach również możemy być świadkami niskiego wyniku. Niemcom ewidentnie nie zależy zbytnio na rozgrywkach, a Włosi znajdują się w fazie przebudowy. Sugeruję zatem skorzystanie z typu na forBet – Wydarzy się minimum jedno – Remis w meczu lub Poniżej 2.5 gola z kursem 1.63.

Niemcy – Włochy gdzie oglądać?

Transmisja spotkania dostępna będzie na antenie Polsatu Sport Extra, a także UEFA.tv. Początek starcia we wtorek 14 czerwca o godzinie 20:45.

[blok_bonus]

Zwiń
Gdzie znajdę inne typy na ten mecz? Na naszej stronie internetowej zawodtyper.pl w zakładce Typy Dnia. Kto jest pierwszy w grupie? Pierwsze miejsce zajmują Włosi, Niemcy są na trzeciej pozycji.