Rodzima Ekstraklasa od wielu lat jest dla kibiców obiektem żartów i kpin. Oczywiście dystans do tego mają reprezentujące ją kluby i piłkarze, którzy zdają sobie sprawę z ogromnej przepaści sportowej dzielącej polskie rozgrywki względem najsilniejszych lig europejskich. Z tego względu podszytą ironią promocję przygotował dla graczy jeden z najlepszych bukmacherów na rynku – Betfan. Oferuje on możliwość gry o część puli bonusowej, która wynosi aż 100 tysięcy złotych!

Nie traf Ekstraklasy i rozbij bank.

23 lipca rozpocznie się kolejny sezon w PKO BP Ekstraklasie. Jak to zwykle bywa, przed rozpoczęciem rozgrywek w najsilniejszych zespołach doszło do sporych przetasowań. Wielu piłkarzy odeszło, a na ich miejsce sprowadzono nowych zawodników, którzy dobrą grą w Ekstraklasie mogą się zareklamować i powalczyć o angaż w silniejszych klubach europejskich. W rozgrywkach 2021/22 faworytem do tytułu mistrzowskiego niemal jak co roku jest Legia Warszawa. Drugim w kolejności patrząc po kursach bukmacherskich pretendentem do triumfu jest Lech Poznań. Dysproporcja w wysokości kursów na stołeczny klub i Kolejorza wskazuje jednak, że inny rezultat aniżeli tytuł mistrzowski dla Legii będzie ogromnym zaskoczeniem.

Piast Gliwice pokazał jednak w 2019 roku, że dysponującą ogromnym budżetem Legię można zdetronizować i nie potrzeba do tego piłkarzy zakupionych za miliony. Ekstraklasa charakteryzuje się wielką nieprzewidywalnością, a graczy regularnie obstawiających mecze najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce śmiało nazwać można koneserami futbolu.


Aby wziąć udział w promocji Betfana i mieć szansę na wygraną z puli 100 tysięcy złotych należy w dniach 19.07-23.07 obstawić za dokładnie 29 zł wszystkie mecze pierwszej kolejki nowego sezonu ekstraklasy. Co ważne, kupon powinien zawarty być z tego linku, nie zaś oferty głównej. W przypadku nietrafienia wszystkich spotkań, gracz ma szansę otrzymać część puli wynoszącej 100 tysięcy złotych. Jeśli na kuponie jeden mecz okaże się trafiony, na konto otrzymamy bonus w wysokości 50 zł, natomiast przy dwóch dobrych wynikach będzie to 10 zł. Nie po raz pierwszy Betfan oferuje graczom promocję kreatywną i korzystną z finansowego punktu widzenia. Jest to duży plus bukmachera, obok niezwykle atrakcyjnego bonusu powitalnego Betfan, który oferuje wiele korzyści.

Z kodem TYPERVIP odbierz bonus powitalny od Betfan!

Odbieram bonus z kodem TYPERVIP