Nie samą piłką nożną człowiek żyje. Z całą pewnością wiele osób chętnie obstawia rozgrywki odbywające się w nocy, z perspektywy czasu polskiego. Do takich należy między innymi sławne NBA. Superbet w swojej nowej promocji, zaproponował zakład bez ryzyka na najbliższe mecze. Obejmuje on jedynie zawody rozgrywane w nocy ze środy na czwartek i z czwartku na piątek.

NBA bez ryzyka!

W ramach rozgrywek NBA dzisiaj w nocy, zostanie rozegrane, aż 9 spotkań. Można z tego skleić naprawdę dobry kupon. Ciekawie zapowiada się spotkanie Boston Celtics – New York Knicks. Obie te drużyny są bardzo nieregularne jeżeli chodzi o ich formę. Bukmacherzy skłaniają się jednak ku wygranej ekipy z Bostonu. Początek spotkania już o 1:30 w nocy. Równocześnie rozpocznie się także pojedynek Brooklyn Nets – New Orleans Pelicans. Ekipa z Brooklynu jest naprawdę mocna u siebie, z tego też powodu kurs na zwycięstwo tej drużyny wynosi ok. 1.17.

Jeszcze później, ponieważ o 2 w nocy odbędzie się spotkanie Atlanta Hawks – Memphis Grizzlies. Zapowiada się, że będzie to pojedynek pełen emocji, ponieważ obie drużyny są na zbliżonym poziomie. Najwiekawiej ze wszystkich wygląda chyba spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 4. Mowa tutaj oczywiście o pojedynku Phoenix Suns – Utah Jazz. Obie te drużyny większość swoich spotkań wygrywają. Ostatni raz mierzyły się one ze sobą 1 stycznia, kiedy to przewagą 11 punktów zwyciężyła ekipa Phoenix Suns.

Jeżeli chcemy skorzystać z zakładu bez ryzyka, na najbliższe spotkania, musimy wykonać kilka prostych kroków. W pierwszej kolejności, należy dokonać wpłaty o wartości 25 zł. Następnie za cały wpłacony depozyt, trzeba puścić kupon przedmeczowy na mecze NBA. Musi on zawierać co najmniej dwa zdarzenia, a każde z nich mieć kurs co najmniej 1.60. Jeżeli nasz kupon okaże się przegrany, otrzymamy bonus w wysokości 22 zł. Co istotne, bonus wymaga tylko jednokrotnego obrotu.