W najbliższym dniach będziemy świadkami starć zarówno pucharowych jak i krajowych. Zbliża się bowiem końcówka wszystkich topowych lig europejskich. W ramach spotkań pucharowych, a konkretnie w finale Ligi Europy, Eintracht Frankfurt podejmie Rangers. Legalni bukmacherzy przygotowują obecnie wiele ciekawych promocji, my jednak szczególnie przyjrzymy się jednej z nich. Bukmacher eWinner oferuje bowiem 50% bonusu od depozytu do 500 pln. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Nawet 500 pln bonusu od depozytu

Gdyby po wspomnianych spotkaniach było nam mało, terminarz rozpieszcza nas jeszcze bardziej. W czwartkowy wieczór przyjdzie nam podziwiać starcie Chelsea z Leicester, zaś w Niemczech rozegrany zostanie baraż o utrzymanie, pomiędzy Herthą Berlin a Hamburgerem. W piątek nowy mistrz Hiszpanii, Real Madryt zagra ostatnie spotkanie w sezonie. Rywalem Królewskich będzie Real Betis. Wspomniany legalny bukmacher przygotował specjalną promocję, w ramach której możemy otrzymać niemały bonus od depozytu – 50% kwoty do 500 pln. Jak skorzystać z promocji? Warto przyjrzeć się również kodowi promocyjnemu eWinner.

W celu skorzystania z bonusu od depozytu, w dniach 18.05-22.05.2022, należy dokonać depozytu. Bonus wyniesie 50% od kwoty wpłaty – aby uzyskać maksymalną kwotę wynoszącą 500 pln należy wpłacić 1000 pln. Aby uruchomić bonus należy obrócić całym depozytem 1-krotnie, na kuponie AKO (min. 2 zdarzenia) z minimalnym kursem łącznym 2.50. Następnie, w celu wypłaty, należy dokonać ponownego 3-krotnego obrotu całą kwotą bonusu, również na kuponie AKO. Minimalny kurs łączny musi wynieść 2.50. Czas na obrót bonusem wynosi 7 dni. Zakłady typu draw no bet, specjalne zakłady na zawodników nie zaliczają się do obrotu. 

[blok_bonus]