Największa impreza piłkarska tego roku wystartuje już w niedzielę. Mecz otwarcia, w którym zmierzy się Katar z Ekwadorem rozpocznie się o 17:00. Przed nami niezliczona ilość ekscytujących pojedynków, pięknych goli i godzin przed telewizorem. Jeden z legalnych bukmacherów przy okazji oferuje nam ciekawy bonus – za postawione kupony na mundial możemy otrzymać spore freebety i inne nagrody. Przyjrzyjmy się więc promocji bliżej.

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Nagrody za kupony na mundial

Francja zmierzy się z Danią, Hiszpania zagra z Niemcami, a najbardziej wyczekiwanym starciem przez polskich fanów będzie zestawienie Polski z Argentyną. W ramach fazy grupowej Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022 czeka nas jeszcze wiele innych ciekawych spotkań. Na nudę tym samym nie powinniśmy narzekać. Bukmacher Betfan w ramach świeżo przygotowanej promocji oferuje freebety i jackpot z pulą 50 000 pln. Należy jednak spełnić pewne wymagania – jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny Betfan

W dniach 17.11-18.12.2022 należy grać kupony o stawce wynoszącej dokładnie 10 pln. Minimalny kurs kuponu to 2.00. Nie ma minimalnej liczby zdarzeń – może to być kupon SOLO lub AKO. Na kuponie musi znaleźć się przynajmniej jedno zdarzenie dotyczące mundialu. Za postawienie przynajmniej 15 kuponów gracz otrzyma freebet 75 pln. Za 30 kuponów postawionych w czasie trwania promocji można otrzymać bonus 100 pln. Przy zagraniu co najmniej 48 kuponów, gracz otrzymuje możliwość wzięcia udziału w Świątecznym Jackpocie 50 000 pln. Za 64 kupony gracz otrzyma bluzę Betfan. Nagrody sumują się!