Wracamy do zwykłych lig i eliminacji do innych turniejów. Majora skończyliśmy z pozytywnym wynikiem. Na dzisiaj przygotowaliśmy 3 typy:

Pierwszym spotkaniem, w którym widzę możliwość zarobku jest mecz pomiędzy Nemigą, a Unity w lidze ESEA. Bukmacher faworyzuje tę drugą drużynę, lecz ja mam odmienne zdanie. Patrząc na ostatnie mecze tych drużyn można szybko stwierdzić, że Unity to lepsza drużyna i mają formę, jednak jest mały haczyk. Statystki dotyczą całkiem innych zawodników, którzy grali w tej organizacji prawie 2 lata temu. Obecny skład to mieszanka Duńsko-Szwedzka z North Academy i Tempo Storm. Nie zagrali ze sobą ani jednego oficjalnego spotkania(!). Ostatnie mecze Nemigi może nie zachwycają, ale jest to solidna drużyna. Niedawno zagrała bardzo wyrównany mecz na Mousesport i gładko wygrywali z Windigo czy Epsilonem. Uważam, że kursy powinny być całkiem odwrotne i widzę spore value w typie na Białorusinów.
Nemiga wygra kurs 2.02 LVBET


Druga analiza dotyczy meczu pomiędzy Gambit Gaming, a AAA. Wydawać się może, że mamy wyraźnego faworyta, jednak celuję tutaj w niespodziankę. Pierwszym argumentem jest to, że gracze Gambit dopiero co wrócili z długiej podróży z Ameryki, gdzie grali długi turniej. Bardzo często w historii były przypadki, że drużyny w takich sytuacjach nie grały na swoim optymalnym poziomie. Pamiętam doskonale spotkanie, gdzie SK wygrało największy turniej na świecie, wrócili do domów i na następny dzień przegrali na rywala 3 klasy słabszego, o którym mało kto coś wiedział. Po drugie wczoraj pojawiła się informacja, że Gambit nie będzie grało w swoim głównym składzie (https://mobile.twitter.com/seizedwf/status/958129612583784449).
O AAA mogę napisać jedynie, że to klasę niższa, ale solidna drużyna ze sporym potencjałem.

Typ wygrana AAA kurs 2,85 forBET / LVBET


Trzecie spotkanie dotyczyło będzie eliminacji do Starladdera. O 20:00 odbędzie się mecz pomiędzy Hellraisers, a naszym polskim AGO.
Bukmacherzy początkowo faworyzowali Polaków, jednak kursy już się wyrównały. Moim zdaniem HR sobie tutaj poradzi. AGO wczoraj porażka że Spirit, a klika dni temu z jeszcze słabszym polskim Pompa Team. Ewidentnie coś się nie klei. HR nie zagrało dawno żadnego oficjalnego spotkania jednak są zdecydowanie lepsi indywidualnie. Na początku grudnia w turnieju potrafili nawet zdeklasować Fnatic i Liquid.

Typ wygrana Hellraisers kurs 1.81 LVBET