Przed nami czwartek i piątek, więc już powoli witamy się z weekendem. Wczoraj Polacy po przeciętnym meczu z Argentyną ostatecznie wywalczyli historyczny awans do fazy pucharowej MŚ 2022. Jutro w ramach starć grup G i H zmierzą się chociażby Kamerun z Brazylią. Na nudę tym samym nie będziemy narzekać, ponieważ ponownie zobaczymy w grze topowe zespoły. Jeden z legalnych bukmacherów na dodatek oferuje 30 pln bonusu w przypadku jednego błędu na kuponie. Jak skorzystać z promocji?

Mundial na farcie

Czekają nas jeszcze starcia Ghany z Urugwajem, Korei z Portugalią, a także Serbii ze Szwajcarią. Każda z drużyn ma jeszcze szansę na wyjście z grupy, tym samym walka będzie bardzo zacięta. O tym, kto wyjdzie z niej zwycięsko, przekonamy się już jutro. Bukmacher Fortuna oferuje bonus wynoszący 30 pln za kupon z błędem. Jakie są warunki promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny

W dniu 02.12.2022, w godzinach 16:00-18:00 lub 20:00-22:00 należy dokonać depozytu minimum 30 pln z kodem „Fortuna” (wielkość liter nie ma znaczenia), a następnie, w ciągu 12h, postawić kupon na żywo za minimum 30 pln brutto. Kupon musi być zakładem typu AKO, składającym się z minimum 4 zdarzeń z oferty live. Zdarzenia muszą zostać rozliczone w ciągu 24h od zawarcia zakładu. Jeżeli na kuponie będzie jeden błąd, wówczas gracz otrzyma bonus 30 pln do wypłaty lub dalszej gry u bukmachera.