Szokujące doniesienia dotarły do nas z Kataru. Andre Onana został odsunięty przez sztab szkoleniowy od kadry Kamerunu i odesłany do klubu. Golkiper Interu Mediolan sprzeciwił się trenerowi odnośnie do taktyki zespołu, za co został wyrzucony z drużyny. 

Bramkarz w konflikcie z trenerem Kamerunu

Reprezentacja Kamerunu słabo weszła w Mistrzostwa Świata w Katarze i po dwóch meczach fazy grupowej na koncie ma zaledwie punkt. Jej szanse na awans do fazy pucharowej są niewielkie, co w kraju kibice odbierają za spore rozczarowanie. Przed turniejem prezes tamtejszej federacji – Samuel Eto’o zapowiadał, że Nieposkromione Lwy zdobędą mistrzostwo świata. Obecnie bliżej im do zakończenia udziału po fazie grupowej. Tak też uważają legalni bukmacherzy

To nie jedyne złe wiadomości dla kibiców Kamerunu. Jeszcze przed spotkaniem z reprezentacją Serbii szokujące informacje przekazali dziennikarze redakcji COPE. Poinformowali oni, że z drużyny wyrzucony przez trenera został Andre Onana. W bramce na mecz z Serbią zastąpił go Devis Epassy. Powodem wykluczenia golkipera Interu Mediolan miała być kłótnia z selekcjonerem Rigoberto Songiem.

Onana, zdaniem dziennikarzy, otwarcie sprzeciwił się założeniom taktycznym szkoleniowca, który chciał, by od bramki piłka wprowadzana do gry była dalekimi wykopami. Inne spojrzenie miał na to 26-letni bramkarz, który chciał rozgrywać piłkę krótkimi podaniami. Golkiper Interu nie zamierzał iść na ustępstwa, wobec czego pożegnał się z drużyną narodową. Ważnym aspektem jest fakt, że w tej sytuacji Nieposkromione Lwy pozostały z jedynie dwoma bramkarzami w kadrze. 

Po dwóch meczach Kamerun zajmuje w grupie G dopiero trzecie miejsce i wyprzedza Serbię jedynie lepszym bilansem bramkowym. W grupie prowadzi Brazylia, która o godzinie 17:00 zmierzy się ze Szwajcarią. W ostatniej kolejce fazy grupowej zmierzy się z reprezentacją Brazylii. Na naszej stronie przygotowaliśmy dla was typy bukmacherskie na wszystkie mecze Mistrzostw Świata w Katarze.