No i wracają! Ekstraklasa, a także 1. i 2. Liga to dla polskich fanów swoisty gwarant emocji. Nie inaczej będzie tym razem, gdyż już od 15 lipca do gry powracają nasze ukochane rozgrywki. Tym samym przez wakacje z pewnością nie będziemy mogli narzekać na nudę. Najlepsi bukmacherzy oferują obecnie wiele ciekawych promocji, ale przyjrzyjmy się bliżej jednej z nich. Przed nami takie starcie jak chociażby mecz pomiędzy Lechem Poznań a Stalą Mielec. To tylko jeden z wielu godnych obejrzenia meczów w najbliższym czasie. Zasiądźmy więc wygodnie w fotelach i wyczekujmy utęsknionych rozgrywek polskich lig.

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Mnożymy zysk na polskie ligi

Oprócz wspomnianego starcia, warto przyjrzeć się też meczowi Wisły Kraków z Sandecją Nowy Sącz, a także Legii Warszawa z Koroną Kielce – jak beniaminek poradzi sobie z jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich drużyn? O tym przekonamy się już jutro o 20:00. Nowy sezon Ekstraklasy rozpocznie Raków Częstochowa w zestawieniu z Wartą Poznań w piątkowy wieczór. Niemniej jednak, przejdźmy do meritum, czyli promocji. Jak skorzystać z bonusu MaxiZysk na polskie ligi?

Zobacz również: Kod promocyjny od forBET

W dniach 15.07 – 16.07.2022, do godziny 23:59, należy dokonać depozytu minimum 20 pln na saldo główne gracza. Maksymalna kwota do której przysługuje mnożnik X2 to 200 pln. Kupon musi być kuponem typu AKO, z minimum 4 zdarzeniami z oferty przedmeczowej lub/i live, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść 1.40. Ważność mnożnika to 72h. Jeżeli okaże się trafiony, wówczas uzyskamy podwójną wygraną. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą dotyczyć meczów Ekstraklasy lub/i 1. Ligi lub/i 2. Ligi. Stawka kuponu musi być równa kwocie depozytu. Kupon musi zostać zagrany za środki z salda głównego. Maksymalna wygrana z mnożnikiem MaxiZysk to 2279 pln.