Powoli ku końcowi chyli się obecna kolejka rozgrywek Ligi Narodów. Nie tak dawno wspieraliśmy Polaków w meczu z Belgami – nie inaczej będzie tym razem, gdyż w sobotni wieczór biało-czerwoni zmierzą się z Holandią. Najlepsi bukmacherzy oferują obecnie wiele ciekawych promocji, ale przyjrzyjmy się bliżej jednej z nich. Przed nami takie hity jak chociażby starcie Anglii z Włochami. To tylko jeden z wielu godnych obejrzenia meczów w najbliższym czasie. Zasiądźmy więc wygodnie w fotelach i wyczekujmy wieczornego starcia.

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Mnożymy zysk na Ligę Narodów

Oprócz wspomnianego meczu, warto przyjrzeć się też starciu Węgier z Niemcami, Szwajcarii z Portugalią, a także Hiszpanii z Czechami. Polską reprezentacje czeka naprawdę ciężka przeprawa – po fatalnym meczu z Belgią przyszedł czas na spotkanie z pogromcami wspomnianych Czerwonych Diabłów. Niezależnie jednak od nastrojów w sobotni wieczór powinniśmy trzymać kciuki za biało-czerwonych. Niemniej jednak, przejdźmy do meritum, czyli promocji. Jak skorzystać z bonusu MaxiZysk na Ligę Narodów

Zobacz również: Kod promocyjny od forBET

W dniach 11.06 – 12.06.2022 należy dokonać depozytu minimum 20 pln na saldo główne gracza. Maksymalna kwota do której przysługuje mnożnik X2 to 200 pln. Kupon musi być kuponem typu AKO, z minimum 4 zdarzeniami z oferty przedmeczowej lub/i live, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść 1.40. Ważność mnożnika to 48h. Jeżeli okaże się trafiony, wówczas uzyskamy podwójną wygraną. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą dotyczyć meczów Ligi Narodów. Stawka kuponu musi być równa kwocie depozytu. Kupon musi zostać zagrany za środki z salda głównego. Maksymalna wygrana z mnożnikiem MaxiZysk to 2279 pln.

[blok_bonus]