No i wracają! Liga Mistrzów i Liga Europy to gwarant emocji i futbolu na pełnych obrotach. Nie inaczej będzie tym razem, a gdy dodamy do tego jeszcze czwartkową Ligę Konferencji, to z pewnością nie będziemy mogli narzekać na nudę. Najlepsi bukmacherzy oferują obecnie wiele ciekawych promocji, ale przyjrzyjmy się bliżej jednej z nich. Przed nami takie hity jak chociażby starcie angielskiego ligowego hegemona, Manchesteru City, z jedną z najlepszych drużyn świata, a więc PSG. To tylko jeden z wielu godnych obejrzenia meczów w najbliższym czasie. Zasiądźmy więc wygodnie w fotelach i wyczekujmy utęsknionych rozgrywek Ligi Mistrzów.

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Mnożymy zysk na Ligę Mistrzów

Oprócz wspomnianego starcia, warto przyjrzeć się też starciu Chelsea z Juventusem, Milanu z Atletico Madryt, a także Legii Warszawa z Leicester! Polska drużyna, mimo problemów w lidze, w pucharach radzi sobie naprawdę nieźle. Niezależnie od preferencji klubowych w najbliższy czwartek powinniśmy trzymać kciuki za Legię. Niemniej jednak, przejdźmy do meritum, czyli promocji. Jak skorzystać z bonusu MaxiZysk na Ligę Mistrzów

Zobacz również: Kod promocyjny od forBET

W dniach 23.11 – 24.11.2021, do godziny 22:45 należy dokonać depozytu minimum 20 pln na saldo główne gracza. Maksymalna kwota, do której przysługuje mnożnik X2, to 200 pln. Kupon musi być kuponem typu AKO, z minimum 4 zdarzeniami z oferty przedmeczowej lub/i live. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść 1.40. Ważność mnożnika to 48h. Jeżeli okaże się trafiony, wówczas uzyskamy podwójną wygraną. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą dotyczyć meczów Ligi Mistrzów. Stawka kuponu musi być równa kwocie depozytu. Kupon musi zostać zagrany za środki z salda głównego. Maksymalna wygrana z mnożnikiem MaxiZysk to 2279 pln.

[blok_bonus]