Promocja dla fanów MMA na Betclic. Już w ten weekend odbędzie się jubileuszowa 60 gala KSW. Z tej okazji bukmacher Betclic przygotował promocję dla wszystkich zapalonych kibiców MMA. Wytypuj KSW – wszystkie walki, do wygrania 20 000 zł!

MMA Jackpot

Już w tą sobotę o godzinie 20:00 rozpocznie się 60 gala KSW. Obejrzymy na niej aż 9 pojedynków w formule MMA. W ramach dwóch pojedynków zawodnicy będą bić się o pas. Pierwszy z nich będzie starciem De Freisa z Narkunem, panowie zawalczą o pas w kategorii 120,2. Kolejnym pojedynkiem o tytuł mistrza w kategorii 70,3 będzie starcie Ziółkowskiego z Kazieczko. Oprócz tego na gali Konfrontacji Sztuk Walki zobaczymy jeden pojedynek pań oraz 6 pojedynków panów.

Panie zmierzą się w kategorii wagowej 52,2 kilogramów, a będą to Rola oraz Wójcik. Z męskich walk oprócz tych o pas zobaczymy jedno starcie w wadze ciężkiej, a zawalczy w nim Ugonoh z Samociukiem. Poza tymi walkami zobaczymy też między innymi pojedynek Wikłacza z Surdynem czy Klaczka z Barborikiem. Do klatki wejdą też Sobiech, który zmierzy się z Kaczmarczykiem oraz Koziorzębski, który zawalczy z Surdu. Ostatnim niewymienionym jeszcze pojedynkiem jest starcie Ilicia z Dudkiem – panowie zawalczą w kategorii wagowej 83,9

 

Aby wziąć udział w Jackpocie po pierwsze należy się do niego zapisać, zrobisz to tutaj. Następnie wytypuj zwycięzcę we wszystkich 9 walkach KSW okraszonego numerkiem 60. Wrzuć wszystkich wygranych na jeden kupon i obstaw go za co najmniej 10 zł. Jeśli tylko Tobie uda się trafić 9/9 otrzymasz 20 000 zł! Dodatkowo jeśli pokonasz Kubańczyka, czyli będziesz miał więcej trafionych zwycięzców niż on to otrzymasz bonus 10 zł. Kupon Kuby znajdziesz na samym dole strony promocyjnej Betclic. Czas na obstawienie kuponu masz od 21 kwietnia do rozpoczęcia gali. Życzymy powodzenia!

Na Betclic z kodem TYPERVIP pierwszy kupon grasz bez ryzyka!

Odbieram 50 zł bez ryzyka