Kolejny miesiąc dobiegł końca. Rozgrywki piłkarskie trwają jednak w najlepsze. W sobotnie popołudnie lider angielskiej ekstraklasy, Arsenal, zmierzy się z Tottenhamem. Ciekawie będzie też w Polsce – warszawska Legia zagra z Kolejorzem. Nudzić nie będą się również entuzjaści francuskiej Ligue 1, gdzie PSG podejmie Nicee. Nie mamy chyba wątpliwości, że najbliższy weekend będzie obfitował w emocje. Jeden z legalnych bukmacherów na dodatek oferuje bonusową pulę 150 000 pln do podziału. Jak skorzystać z promocji?

Mistrz kuponów – pula 150 000 pln

Bez znaczenia na preferencje klubowe i ligowe, jutrzejsze derby Manchesteru koniecznie trzeba obejrzeć! Jedno z najbardziej rozpoznawalnych starć derbowych zaplanowane jest na 15:00 w niedzielę. We wtorek czeka nas kolejna runda starć grupowych Ligi Mistrzów. W ramach tych spotkań Inter zmierzy się z Barceloną, a Ajax z Napoli. Bukmacher Fortuna oferuje pulę wynoszącą 150 000 pln do podziału za najdłuższe kupony AKO. Jakie są warunki promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

W dniach 01.10-13.10.2022 należy postawić kupon za minimum 10 pln brutto. Konkurs podzielono na 3 etapy: I etap (01.10-5.10), należy zawrzeć zakład min. 8 AKO i min. 1 dotyczące piłki nożnejEtap II (06.10-09.10) dotyczy tylko graczy, którzy spełnili warunki etapu I. Należy zawrzeć zakład min. 15 AKO i min. 1 dotyczące piłki nożnej. Ostatni, III etap dotyczy spełniających warunki poprzedniego. Należy zagrać min. 20 AKO i min. 1 dotyczące piłki nożnej. Warunkiem przejścia do kolejnego etapu jest posiadanie przynajmniej 1 kuponu rozliczonego jako wygrany w czasie trwania promocji. Kupony na dany etap muszą być rozstrzygnięte w czasie trwania danego etapu! Główna nagroda, 150 000 pln, zostanie podzielona na wszystkich zwycięzców.