Turniej Miami Open trwa, na kortach w USA mierzą się najlepsi tenisiści świata. Bukmacher Betclic oferujący Zakład Bez Ryzyka na start, przygotował promocję specjalnie dla fanów tenisa.

Misja tenis

2021 Miami Open to profesjonalny turniej tenisowy rozgrywany na twardym podłożu. Rozgrywany jest on od 23 marca o 4 kwietnia. Cały turniej odbywa się w Miami Gardens w stanie Floryda na stadionie Hard Rock.  36 edycja Miami Open to wydarzenie zwane Masters 1000 wchodzące w skład 2021 ATP Tour oraz WTA 1000 wchodzące w skład 2021 WTA Tour. Zeszłoroczna edycja została odłożona, a następnie anulowana w związku z epidemią COVID-19 na Florydzie. Ze względu na restrykcje sanitarne liczba oglądających została ograniczona do 800-1000 widzów na mecz. Obrońcami tytułu są Roger Federer i Ashleigh Barty. Niestety Roger Federer wycofał się z rozgrywek co jest ujmą dla widowiska.

W tej edycji Miami Open wystąpiło 4 Polaków: Hubert Hurkacz, Magda Linette, Iga Świątek oraz Katarzyna Kawa. Iga wygrała swoje pierwsze spotkanie z Krejcikovą, a następnie uległa Konjuh 2:1. Magda Linette w pierwszym spotkaniu zmierzyła się z Motgomery z którą wygrała 2:1. Następnie Polka zmierzyła się z Brytyjką Kontą i przegrała 2:0. Kasia Kawa odpadła w pierwszej rundzie kwalifikacji gdyż nie była w stanie pokonać Schmiedlovej. W turnieju Panów zostaje jeszcze Hubert Hurkacz, który po zwycięstwie z Amerykaninem Dennisem Kudlą zmierzy się w poniedziałek z Shapovalovem. Kanadyjczyk ponieważ z tego kraju pochodzi rywal Huberta, jest wyżej notowany w rankingu ATP niż reprezentant naszego kraju. Panowie rozegrają mecz o 18:40 czasu polskiego, trzymamy kciuki za dwudziestoczteroletniego Wrocławianina.

 

Betclic przygotował promocję, którą powinien zainteresować się każdy Typer grający tenis. Aby wziąć udział w promocji należy dołączyć w tym miejscu. Następnie zagrać 3 kupony w dniach 29 marca – 4 kwietnia, każdy za minimum 20 zł. Na kuponie mogą znaleźć się tylko zdarzenia na tenis. Minimalny kurs dla jednego zakładu na kuponie musi wynosić co najmniej 1,80. Bonusy zostaną przyznane po Świętach Wielkanocnych – 6 kwietnia. Przyznanym bonusem należy obrócić sześciokrotnie po kursie wynoszącym minimum 2,00.

 

Graj pierwszy kupon bez ryzyka na Betclic!

Odbieram 50 zł bez ryzyka