W końcu piątek! Wraz z końcem tygodnia rozpoczynamy weekendowe zmagania sportowe. A czego możemy się spodziewać tym razem? Piątek będzie ciekawy przede wszystkim dla fanów zaplecza angielskiej Premier League, rozegrana zostanie bowiem cała kolejka Championship. W dzisiejszy wieczór również fani francuskiej piłki nie powinni narzekać na nudę, gdyż Rennes zmierzy się z Monaco. Prawdziwe emocje jednak zaczną się jutro, ale o tym zaraz. Jeden z bukmacherów wychodzi nam, graczom, naprzeciw i oferuje bonus za trafione kupony. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Misja na weekend – bonus za wygrane kupony

Jak już wspomniano, największe emocje przyniesie dalsza część weekendu. W sobotnie popołudnie Manchester City ponownie zmierzy się z Liverpoolem, tym razem w ramach FA Cup. W niedziele Marsylia zmierzy się z PSG, a Sevilla podejmie Real Madryt. Swoje mecze rozgrywać będzie również najlepsza liga koszykarska świata, a więc NBA, tym razem jednak w ramach fazy playoff. Tym samym fani różnych dyscyplin znajdą coś dla siebie. Legalny bukmacher Betclic oferuje w związku z hitowymi starciami bonus za trafione kupony, który może wynieść aż 200 pln. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny Betclic

W dniach 15.04-18.04.2022 należy postawić zakład wielokrotny (AKO) na dowolną dyscyplinę sportową. Minimalna stawka kuponu to 20 pln. Minimalny kurs łączny kuponu to 3.00. Mogą być to kupony przedmeczowe, jak i na żywo. Użytkownik jest uprawniony do otrzymania następujących nagród: 40 pln za 3 trafione kupony, 80 pln za 5 trafionych kuponów, 200 pln za 10 trafionych kuponów. Kupony nie mogą się powtarzać! Uzyskana nagroda zostanie przypisana na saldo freebetowe do 20.04.2022.

[blok_bonus]