Już dziś w sobotę (17 kwietnia) obejrzymy debiutancką galę Hype MMA powered by Fame. Jest to pewnego rodzaju gala córka dobrze nam wszystkim znanej gali FAME MMA. Włodarzami tego wydarzenia są popularny streamer Nitro oraz dwaj włodarze gali FAME, czyli Wojciech Gola i Boxdel. Wydarzenie to można obstawiać tylko i wyłącznie u bukmachera Betclic.

Misja bonus

Dziś zobaczymy debiutancka galę Hype MMA. Gala przez samych włodarzy jest nazywana przedsionkiem do Fame MMA. Nazwa bierze się z tego, że główną nagrodą w pierwszym sezonie Hype MMA będzie kontrakt na minimum 5 walk w Fame MMA. Większość zawodników gali Hype to mało popularni influencerzy, którzy pragną sławy czy też góry pieniędzy i dlatego zdecydowali się na wysłanie zgłoszenia.

Dodatkowo dla większej oglądalności na każdej gali Hype MMA jest planowany super fight. Super fight to walka dwójki zawodników, którzy mają przeszłość w Fame MMA. Dodatkowo włodarze wspominali, że w super fighcie planują dawać walki, które będą w 100% freakowe, jako przykład podawali walkę mężczyzny z kobietą. Na pierwszej gali Hype MMA super fightem zostało określone starcie Mariusza „Hejtera” Słońskiego z Marcinem „Rafonixem” Krasuckim. Oprócz walki wieczoru, w której zawalczą panowie z Fame’owym doświadczeniem zobaczymy 6 potyczek. Jakub „Kuba Trenuje” zawalczy z Krystianem „Krissuu” Bartochą. Patryk „Taksi ZRT” Malinowski zmierzy się w pojedynku z Władysławem „Władkiem” Zijajewem. W 3 pojedynku Adam Woźnicki zawalczy z tik tokerem Pawłem Szwedem. Kolejnymi dwoma zawodnikami, którzy się ze sobą zmierzą są Jakub Barczyk oraz Damian Kalbarczyk. W ostatnich dwóch walkach zawalczą Mateusz Zakrzewski członek ekipy WK z Albertem Ghambaryanem i Norbert Krasnodębski z Oskarem Lesiakiem.

Wartą wspomnienia informacją odnośnie tej gali jest miejsce pojedynków. Przyzwyczailiśmy się, że gale MMA toczą się w klatach czterościennych bądź też ośmiościennych, od których pochodzi nazwa Oktagon. Tym razem jednak organizatorzy postanowili zaszaleć. Zawodnicy zmierzą się na ringu o wymiarach 6 metrów na 6 metrów z pochyłymi ścianami. Jest to zupełna nowość jeśli chodzi o gale MMA w Polsce. Liczymy na wielkie emocje!

 

Betclic przygotował promocję, w której możesz wygrać do 80 zł, sam ustalasz ile wygrasz. Żeby wziąć udział należy zagrać minimum 2 kupony, których kurs minimalny wyniesie co najmniej 1,50. Kupon należy zagrać za przynajmniej 20 zł, mogą się na nim znaleźć tylko zdarzenia z dyscypliny MMA, których w ten weekend jest dostatek. Jeśli trzy kupony gracza będą trafione otrzyma on bonus 20 zł, jeśli 4 to dostanie 40 zł, a jeśli trafisz 5 kuponów dostaniesz dodatkowo 80 zł!

 

Pierwszy kupon na HYPE MMA do 50 zł możesz zagrać bez ryzyka z kodem TYPERVIP!

Odbieram 50 zł bez ryzyka