Weekend 23-24 października obfituje w tak wiele interesujących wydarzeń sportowych, że aż nie wiadomo na co się zdecydować. A tym bardziej, co wrzucić na kupon. W niedzielę czekają nas tak hitowe starcia jak pojedynki FC Barcelony z Realem Madryt, czy Manchesteru United z Liverpoolem. Takiej okazji nie mógł przegapić bukmacher Betclic, który wystartował z nową promocją.

MISJA KUPON

Weekend pełen piłkarskich emocji

El Classico nawet bez Leo Messiego rozgrzewa kibiców nie tylko w samej Hiszpanii, ale też na całym świecie. Starcie dwóch tak potężnych i medialnych klubów nigdy nie przejdzie bez echa. Nawet jak Barca jest bez formy, a Real notuje przeciętne wyniki. W pierwszym El Classico sezonu 2021/22 faworytem według najlepszych bukmacherów jest Real Madryt. Wiadomo jednak, że takie mecze rządzą się swoimi prawami i wytypowanie zwycięzcy często graniczy z niemożliwością.

W Anglii więcej niż o Klasyku mówi się o pojedynku Manchesteru United z Liverpoolem. Zdaniem wielu dziennikarzy ten mecz może zadecydować o przyszłości trenera Solskjaera. Jeśli Czerwone Diabły zagrają, bardzo prawdopodobne, że Norweg pożegna się z posadą. Na Old Trafford przyjedzie Liverpool będący w bardzo dobrej dyspozycji. Obrońcy Manchesteru będą mieli piekielnie trudne zadanie, żeby powstrzymać ataki Salaha i Mane.

zasady-promocji-betclic

Promocja Betclic trwa w dniach 22-24.10. Aby wziąć w niej udział, należy dołączyć do promocji na stronie internetowej i postawić kupon z minimum 5 zdarzeniami i kursem całkowitym nie mniejszym niż 4.00. Kupon musi zostać postawiony za przynajmniej 20 zł. Takich kuponów możemy postawić wiele, a jeśli chociaż jeden okaże się wygrany, otrzymamy poza wypłatą dodatkowe 40 zł bonusu. Bukmacher posiada także bonus powitalny Betclic.

 

[blok_bonus]