Tym razem obfitować w sportowe emocje będzie środek tygodnia. Szczególnie ciekawie zapowiadają się rozgrywki fazy play-off słynnej Ligi Mistrzów. Zmierzą się chociażby Real Madryt z Paris Saint-Germain, a także Bayern Monachium z Salzburgiem. Na nudę nie będziemy narzekać też w czwartek, kiedy to zagra Liga Europy i kolejna kolejka Premier League. Jeden z bukmacherów wychodzi nam, graczom, naprzeciw i oferuje bonus za trafione kupony. Im więcej ich trafimy, tym więcej bonusu zgarniemy. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Misja kupon – do 200 pln bonusu

Nie samą piłką nożną człowiek żyje. W tym tygodniu również swoje mecze rozgrywać będzie najlepsza liga koszykarska świata, a więc NBA. W nocy ze środy na czwartek odbędzie się łącznie aż dwanaście spotkań. Rozgrywać będą się też mecze europejskich lig siatkarskich, w tym także polskiej Plus Ligi. Tym samym każdy sportowy entuzjasta znajdzie coś dla siebie. Legalny bukmacher Betclic oferuje w związku z hitowymi starciami bonus za trafione kupony, który może wynieść aż 200 pln. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny Betclic

W dniach 07.03-10.03.2022 należy postawić zakład wielokrotny (AKO) na dowolną dyscyplinę sportową. Minimalna stawka kuponu to 20 pln. Minimalny kurs łączny kuponu to 3.00.  Mogą być to kupony przedmeczowe, jak i na żywo. Użytkownik jest uprawniony do otrzymania następujących nagród: 40 pln za 3 trafione kupony, 80 pln za 5 trafionych kuponów, 200 pln za 10 trafionych kuponów. Kupony nie mogą się powtarzać! Uzyskana nagroda zostanie przypisana na saldo bonusowe w dniu 11.03.2022 do godziny 17:00. W celu wypłaty, należy otrzymaną kwotę obrócić 6-krotnie po kursie 2.00 w ciągu 10 dni od otrzymania.

[blok_bonus]