Zbliżający się weekend oferuje nam mnóstwo możliwości do obstawiania. Gala Fame MMA 12, piłkarskie hity, jak choćby derby Barcelony, jednym słowem, jest w czym wybierać. Żeby nieco urozmaicić zabawę, promocję, która rozpoczyna się od 19.11 przygotował dla nas bukmacher Betclic.

Weekend pełen sportowych emocji

Promocja Betclic nie nie ogranicza się do żadnych konkretnych sportów i to jest w niej najpiękniejsze. Daje to możliwość stawiania na to, co najbardziej nas interesuje. A w dniach 19-21.11 zdecydowanie dzieje się wiele. Poza wspomnianymi już wydarzeniami trwają takie turnieje jak ATP Finals w tenisie, czy snookerowy Champion of Champions. W grze pozostają najlepsi, których zwycięstwa pozwalają graczom zarobić.

W świecie piłki nożnej wydarzeniem weekendu mogą okazać się słynne derby Barcelony, w których Duma Katalonii zmierzy się z RCD Espanyolem. Papużki po roku absencji w najwyższej klasie rozgrywkowej radzą sobie nad wyraz dobrze i mają ogromną ochotę sprawic na Camp Nou niespodziankę. Czy tak się stanie, dowiemy się w sobotę po końcowym gwizdku arbitra. Faworytem u legalnych bukmacherów jest oczywiście FC Barcelona.

zasady-promocji-betclic

Promocja Betclic trwa w dniach 19-21.11. Trzeba dołączyć do niej przez stronę internetową i spełnić konkretne wymagania. Jej warunki to: wyłącznie kupony AKO, min. 5 zdarzeń na kuponie, kurs kuponu nie mniejszy niż 4.00, a minimalna stawka to 20 zł. W przypadku spełnienia tych warunków, jeśli jeden z w ten sposób postawionych kuponów okaże się trafiony, poza wygraną otrzymamy bonus w wysokości 40 zł. Nie zapominajcie także o bonusie powitalnym Betclic. Daje on mnóstwo korzyści.

warunki-promocji-betclic

[blok_bonus]