W dzień Świętego Mikołaja również bukmacherzy przychodzą do graczy z prezentami. Przed nami ostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konferencji. W ramach tychże rozgrywek zmierzą się chociażby: Manchester City z RB Lipskiem, Liverpool z AC Milanem, a hitem rundy będzie starcie monachijskiego Bayernu z Barceloną pod wodzą Xaviego. Te, a także wiele innych spotkań, to naturalny gwarant emocji i podwyższonego ciśnienia. Jeden z bukmacherów oferuje promocję, w ramach której możemy zgarnąć zwrot stawki do 50 pln. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Mikołajkowy prezent – wygrana lub bonus 50 pln

W tym tygodniu rozstrzygną się zmagania grupowe europejskich pucharów. W niektórych grupach sytuacja jest już klarowna, zaś w innych najbliższe dni będą decydujące. Legia Warszawa koniecznie musi wygrać swój mecz ze Spartakiem przy Łazienkowskiej. O wyjście z grupy musi powalczyć również Real Sociedad. Bukmacher Fortuna oferuje w związku ze wspomnianymi rozgrywkami promocję – wygrana lub bonus 50 pln. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny Fortuna

W dniu 06.12.2021, w godzinach 12:00-20:00, należy dokonać depozytu minimum 50 pln korzystając z kodu promocyjnego Fortuna. Następnie należy postawić dowolny kupon SOLO, AKO lub Maxikombi z oferty przedmeczowej lub na żywo. W przypadku, gdy kupon okaże się przegrany, gracz otrzyma zwrot stawki 100% do 50 pln w punktach FKP. Bonus jest ważny przez 24h od otrzymania. Zdarzenia zawarte na kuponie muszą zostać rozstrzygnięte w ciągu 5 dni od postawienia.

[blok_bonus]