Nowy sezon PKO BP Ekstraklasy rusza już 23 lipca, a dla tych, którzy nie mogli się doczekać powrotu rodzimych rozgrywek budzących często skrajne emocje promocję przygotował Superbet. Bez względu na to jakim wynikiem zakończy się obstawiany przez nas mecz, jeżeli nasz faworyt będzie wygrywał mecz różnicą co najmniej 2 bramek, zakład zostanie rozliczony jako wygrany.

Miej Super Przewagę typując Ekstraklasę!

Niektóre z naszych polskich drużyn rozpoczęły już co prawda sezon, walcząc w eliminacjach do Ligi Mistrzów i Ligi Konferencji Europy. Na powrót większości ukochanych zespołów z Ekstraklasy poczekać musimy jednak do 23 lipca, kiedy to nastąpi inauguracja rozgrywek 2021/22. Warto zwrócić uwagę na fakt, że po raz pierwszy od sezonu 1997/98 w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce zagra 18 drużyn, a nie jak dotychczas 16. Z ligi na zakończenie sezonu wzorem najsilniejszych lig europejskich spadną 3 zespoły.

Faworytem do mistrzostwa w rozgrywkach 2021/22 jest oczywiście Legia Warszawa, na której zwycięstwo najlepsi bukmacherzy w Polsce dają kurs w granicach 1.50. Na dalszych miejscach zdaniem bukmacherów znajdują się Raków Częstochowa i Lech Poznań. Drużyna z Częstochowy była rewelacją rozgrywek 2020/21 i zapowiada się, że w tym sezonie również powalczy o wysokie miejsce. Raków rywalizuje obecnie w eliminacjach do Ligi Konferencji Europy i ma duże szanse na awans, jednak najpierw należy uporać się z litwińską Suduvą. 

Promocja Superbet trwa od 19.05.2021 do 11.07.2022 i polega na tym, że jeżeli w trakcie spotkania wytypowana przez nas drużyna będzie wygrywała różnicą co najmniej 2 bramek, zakład zostanie rozliczony jako wygrany bez względu na wynik końcowy. Pełna lista rozgrywek, których dotyczy promocja rozpisana jest dokładnie w regulaminie pod tym linkiem. Podczas zakładania konta, nie zapomnijcie skorzystać z kodu promocyjnego Superbet, który oferuje między innymi bonus 100% od pierwszej wpłaty do 50 zł. 

Odbierz bonus powitalny od Superbet z kodem TYPERVIP!

Rejestruje sie z kodem TYPERVIP i odbieram bonus