Za oknami biało, a do Świąt Bożego Narodzenia pozostały już tylko cztery dni. Ludzie w większości pochłonięci są przygotowaniami do tego specjalnego czasu w roku. W większości, bo pozostaje stałe grono graczy, którzy bez względu na porę roku, dzień, czy godzinę, niestrudzeni starają się powiększyć swój kapitał. To właśnie do nas promocję świąteczną kieruje Betclic.

Święta w Betclic obfite w promocje

Promocja Merry Clicmas obejmuje wszystkie dyscypliny sportowe, a więc nikt nie powinien być zawiedziony. Poza najpopularniejszą piłką nożną mamy możliwość stawiania na inne dyscypliny, takie jak siatkówka, koszykówka, hokej, czy szeroką ofertę aktualnych teraz sportów zimowych. Jeśli są tu jacyś fani skoków, zachęcam do skorzystania, co pozwoli, chociaż na chwilę oderwać myśli od miernych występów Biało-Czerwonych w tym sezonie.

Na najbliższy weekend zaplanowane są konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich w Oberstdorfie. Faworytem do zwycięstwa według legalnych bukmacherów jest fenomenalny Japończyk – Ryoyu Kobayashi, który triumfował w ostatnich zawodach w Engelbergu. Polacy w tym sezonie mocno zawodzą, jednak zwyżkowa forma Kamila Stocha jest promyczkiem nadziei na lepsze występy Biało-Czerwonych.

zasady-świątecznej-promocji-betclic

Promocja Betclic trwa w dniach 20.12-02.01. Aby wziąć w niej udział, należy zapisać się za pośrednictwem strony internetowej i stawiać zakłady wielokrotne za minimum 10 zł. Kurs pojedynczego zakładu nie może być mniejszy niż 1.20. Na kuponie musi znajdować się, chociaż 5 zdarzeń. Każdego dnia trwania promocji wybrany zostanie gracz, który postawił kupon z najwyższym kursem. Nagroda w wysokości 1000 zł trafi w jego ręce. Dla gracza, który okaże się najlepszy w trakcie całej promocji, przewidziana jest nagroda w wysokości 20 000 zł. Bukmacher oferuje także ciekawy bonus powitalny Betclic. Warto się z nim zapoznać zakładając konto.

warunki-świątecznej-promocji-betclic

[blok_bonus]