Fani biało-czerwonych z pewnością wyczekiwali tego dnia. Już o godzinie 14:00 Polacy rozegrają drugi mecz fazy grupowej Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Piłkarzy pod wodzą Czesława Michniewicza czeka bardzo ciężki mecz z pogromcami Argentyny, Arabią Saudyjską. Skupmy się jednak na nowej promocji przygotowanej przez jednego z legalnych bukmacherów. Bukmacher Fortuna proponuje promocję krótkoterminową, a już teraz warto dzielić się swoimi typami na mundial w typach na dziś.

Mecz o wszystko – 50 pln bonusu

Pierwsze starcie Polski na tegorocznym mundialu z pewnością nie było najlepszym meczem biało-czerwonych w ostatnim czasie. Tym razem Polacy zagrają z Arabią Saudyjską. Jak wypadnie nasza kadra w zestawieniu z ekipą z Bliskiego Wschodu? Emocji na pewno nie zabraknie, a najlepsi legalni bukmacherzy przygotowali szeroką ofertę. Niemniej jednak skupmy się na jednej z nich. Bukmacher Fortuna oferuje bonus 50 pln za przegrany kupon spełniający kilka warunków. Jak wziąć udział w promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny

W dniu 26.11.2022, do godziny 14:00, należy postawić kupon za minimalną stawkę 50 pln. Na kuponie musi znaleźć się typ na zwycięstwo Polski z Arabią Saudyjską na mundialu w dniu 26.11.2022. Dotyczy oferty przedmeczowej. Kupon może być zawarty w formule Solo, AKO lub Maxikombi. Gracz otrzyma bonus 50 pln, jeśli Polska przegra mecz. Inne zdarzenia nie mają dla promocji znaczenia. Promocja, rzecz jasna, łączy się z Happy Hours i bonusami AKO. Bonus trafi na konto gracza w dniu 28.11.2022. Otrzymany zwrot można wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.