Najlepsze rozgrywki w Europie nie robią sobie przerw, dlatego dziś nie mogło zabraknąć wyjątkowej promocji – MaxiZysk! W ten weekend czeka nas naprawdę wiele hitowych pojedynków: czy istnieje zatem lepszy sposób na podkręcenie piłkarskich emocji niż promocja, w której możesz wygrywać dwa razy więcej? Aby przygarnąć MaxiZysk wystarczy wpłacić w godzinach 00:00 – 23:59 depozyt (min. 20 PLN), który automatycznie zostanie objęty promocją. Mnożnik wygranej możesz wykorzystać przez 48 godzin na zdarzenia z oferty przedmeczowej lub na żywo Ekstraklasy, La Liga, Premier League, Serie A, Bundesligi i/lub Ligue 1

Jak wziąć udział?

  1. Wpłać środki (minimum 20 PLN)
  2. Wybierz z listy na kuponie MaxiZysk Piłka
  3. Zagraj kupon ze zdarzeniami z oferty przedmeczowej lub na żywo Ekstraklasy, La Liga, Premier League, Serie A, Bundesligi i/lub Ligue 1.
  4. Twój zysk na kuponie został podwojony!

Regulamin

  • Promocja trwa dnia 05.02.2021 od godz. 00:00  do godz 23:59.
  • Minimalna kwota depozytu wynosi 20 PLN
  • Maksymalna kwota do której zostanie przyznany MaxiZysk wynosi 200 PLN
  • Kupony z zakładami typu draw no bet, systemowe i za środki bonusowe nie wliczają się do promocji.
  • Na kuponie muszą znaleźć się minimum 3 zdarzenia z kursem pojedynczego zdarzenia wynoszącym minimum 1,40.
  • Każde zdarzenie na kuponie musi pochodzić z oferty przedmeczowej lub na żywo Ekstraklasy, La Liga, Premier League, Serie A, Bundesligi i/lub Ligue 1.

Chciałbyś skorzystać z MaxiZysku ale nie masz konta na forBET? Nie zwlekaj, załóż konto już teraz i odbierz bonus na start!

Odbieram bonus od trzech pierwszych wpłat