W dniu dzisiejszym miejsce będzie miał chyba najważniejszy póki co sprawdzian naszego portugalskiego szkoleniowca Paulo Sousy. Polacy zmierzą się w walce o punkty ze Słowacją. Będzie to pierwsze spotkanie Biało-Czerwonych na EURO 2020. Z tego powodu bukmacher forBET przygotował jedną ze swoich najlepszych promocji, czyli MaxiZysk. Dzięki temu bonusowi nasza wygrana może zostać podwojona. Wystarczy, że spełnimy warunki promocji, a finalnie nasz kupon okaże się wygrany. Meczów do obstawiania nie brakuje, ponieważ z uwagi na trwające Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, mamy codzienną dawkę spotkań zarówno do oglądania jak i obstawiania.

MaxiZysk Polska vs. Słowacja

Bonus forBET przygotował głównie z uwagi na mecz Biało-Czerwonych ze Słowacją, aczkolwiek nie jest koniecznym warunkiem aby go uwzględnić na swoim kuponie. Nie mniej jednak, jest to bardzo ciekawe spotkanie, któremu warto przyjrzeć się troszkę bliżej. Mecz ze Słowacją będzie dla Paulo Sousy szóstym spotkaniem w roli selekcjonera naszej kadry, w tym czwartym spotkaniem o stawkę. Póki co pod jego wodzą wygraliśmy jedno spotkanie z Andorą (3:0), zremisowaliśmy aż trzy (3:3 z Węgrami, 1:1 z Rosją, 2:2 z Islandią), a także ponieśliśmy jedną porażkę w starciu z Anglią (1:2). Czy jest to dobry start naszego selekcjonera? Trudno powiedzieć. Wiemy na pewno, że Portugalczyk nieco eksperymentował z ustawieniem oraz niektórymi zawodnikami. Dzisiaj tak naprawdę czeka go najważniejszy póki co sprawdzian. Oczekiwania są ogromne, ponieważ każdy polski kibic oczekuje dzisiaj zdobycia trzech punktów. Tylko w ten sposób tak naprawdę możemy cokolwiek osiągnąć na tym turnieju. Bez zwycięstwa w dzisiejszym meczu może być o to naprawdę trudno. Warto dlatego obejrzeć dzisiejszy mecz, ponieważ nie powinno zabraknąć w nim emocji.

Typy Dnia skupiają się również wokół meczu Szkocji z Czechami, który rozpocznie się o godzinie 15:00. Jest to prawdziwy mecz zagadka, ponieważ śmiało można stwierdzić, że obie ekipy są na identycznym piłkarskim poziomie. Co ciekawe, obydwie drużyny zdecydowały się na naprawdę konkretne mecze towarzyskie przed rozpoczęciem EURO 2020. Szkocja zmierzyła się z Holandią, z którą udało im się zremisować 2:2. W następnej kolejności podjęli się rywalizacji z Luksemburgiem, który pokonali skromnym wynikiem 1:0. Czesi z kolei postanowili sprawdzić się w starciu z Włochami, którym to jednak ulegli aż 4:0. W swoim drugim towarzyskim spotkaniu pokonali pewnie drużynę Albanii 3:1. Grupa D, w której znajdują się obie drużyny jest naprawdę solidną grupą, ponieważ znajduje się tam również Anglia i Chorwacja. Dzięki temu, będziemy mieli gwarancję bardzo ciekawych spotkań, które nie do końca zawsze będą miały oczywistego faworyta.

W celu skorzystania z promocji MaxiZysk musimy dokonać depozytu na minimalną kwotę 20 zł. Na kuponie z listy należy wybrać ,,MaxiZysk EURO 2020″. W następnej kolejności musimy znaleźć co najmniej cztery zdarzenia, w tym minimum jedno pochodzące z oferty na EURO 2020. Kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie musi wynosić min. 1.40. Pamiętajmy, że MaxiZysk ma swoją górną granicę stawki, która wynosi 200 zł. Aby skorzystać z promocji, należy jednorazowo zagrać za cały wpłacony depozyt! Po spełnieniu powyższych warunków, jeżeli nasz kupon okaże się wygarny, nasza wygrana zostanie podwojona.

Zarejestruj się z kodem TYPERVIP i odbierz 2000 zł na start!

Odbieram 2000 PLN z kodem TYPERVIP