Najwyższy szczebel rozgrywek krajowych w Polsce ma już za sobą pierwszą kolejkę. Nie zapominamy jednak o ligach, z których do Ekstraklasy pukają kolejne aspirujące drużyny. Już dziś nowy sezon rozpoczynają Fortuna 1 Liga oraz 2. Liga. A wraz z nimi, drugą kolejkę rozegra dziś Ekstraklasa.

MaxiZysk Polska Piłka

Starcia w najwyższej klasie rozgrywkowej otworzy spotkanie Zagłębia Lubin z Górnikiem Łęczna. Powiedzieć, że Miedziowi zaliczyli falstart na otwarcie sezonu, to jak nic nie powiedzieć. Porażka 0:3 z Wisłą Kraków z pewnością mogła zaboleć. Tym bardziej, gdy uświadomimy sobie, że jest to drużyna w dużej przebudowie. Co prawda, także Zagłębie chwilę przed startem rozgrywek zmuszone było do zmiany trenera. Jednakże ciężko tym faktem przykryć dotkliwą porażkę z Białą Gwiazdą.

Górnik Łęczna natomiast zalicza spokojną pierwszą kolejkę. Podział punktów w spotkaniu z Cracovią, remis 1:1, przy czym bramka stracona przez Górnik miejsce miała w 82 minucie. Niewiele brakowało, aby zespół Kamila Kierasa sięgnął na początek sezonu po komplet punktów.

Z pewnym przekąsem zmagania w Fortuna 1 Liga na nowo zacznie dziś ŁKS Łódź. Zmierzą się oni o 20:30 z GKS Tychy. Łodzianom nie było dane awansować do Ekstraklasy. Boli to tym bardziej, że odpadli oni dopiero w finale play-off w starciu z Górnikiem Łęczna właśnie. No cóż, nie należy z wyrzutem patrzeć w przeszłość, a skupić się na nowym sezonie, aby tym razem o awansie decydowało miejsce w lidze, bez konieczności walki w play-offach.

Natomiast o 19:20 rusza dziś eWinner 2 Liga. Spotkaniem inaugurującym te rozgrywki będzie mecz pomiędzy Ruchem Chorzów, a Pogonią Siedlce. Chorzowianom w zeszłym sezonie udało się wygrać trzecioligowe rozgrywki z zapasem 11 punktów nad drugą lokatą. Z optymizmem piłkarze, działacze oraz kibice tego wielkiego niegdyś klubu patrzą w przyszłość i mają nadzieję na powrót dawnych lat świetności do Chorzowa. Przed nimi długa jednak jeszcze droga, a kolejny z wielu kroków na niej może zostać postawiony dzisiaj.

Rywalem Ruchu będzie Pogoń Siedlce, która to sezon poprzedni zakończyła spokojnie, w środku tabeli. Czy zwycięzca Ligi 3. sprosta klubowi środka Ligi 2.? Aby się o tym przekonać, należy śledzić rozpoczynające się o 19:20 spotkanie Ruch Chorzów vs Pogoń Siedlce.

Polska piłka rusza dziś już na dobre. Meczów nie brakuje i długo brakować nie będzie. Jest więc okazja do dzielenia się swoimi typami. Wie o tym Forbet i przygotował dla graczy dobrze znaną promocję.

MaxiZysk, czyli bonus od Forbet, to znana większości oferta. Aby z niej skorzystać należy zacząć od wpłacenia minimum 20 zł na swoje konto. Następnie musimy pamiętać o zaznaczeniu na kuponie opcji MaxiZysk Polska Piłka. Sam kupon zaś składać się musi z co najmniej 4 zdarzeń dotyczących Ekstraklasy, Fortuna 1 Ligi lub Ligi 2. Spełnienie tych warunków pozwoli nam na podwojenie ewentualnego zysku z trafionego kuponu.

Aż 14 dni bez podatku na Forbet!

Odbieram bonusy na start!