Emocje sportowe w maju trwają w najlepsze. Równolegle odbywają się mecze w ramach rozgrywkach topowych lig europejskich, a także mecze pucharowe. Najlepsi legalni bukmacherzy oferują obecnie wiele ciekawych promocji, ale przyjrzyjmy się bliżej jednej z nich. Przed nami takie hity jak chociażby starcie angielskiego hegemona i pretendenta do tytułu, Liverpoolu, z Tottenhamem. To tylko jeden z wielu godnych obejrzenia meczów w najbliższym czasie. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje promocję, w ramach której możemy zgarnąć podwójną wygraną z kuponu. Jak skorzystać z bonusu?

MaxiZysk – podwojona wygrana

Gdyby tego było mało, w ramach hiszpańskiej La Liga Barcelona zmierzy się z Realem Betis. Dojdzie także do arcyciekawego starcia Atletico Madryt z Realem Madryt. Tym samym warto rozważyć skorzystanie z promocji przygotowanej przez bukmachera forBET. Możemy zyskać podwójną wygraną z kuponu, jeśli spełnimy konkretne wymagania. Jak skorzystać z promocji MaxiZysk? Przy okazji warto zainteresować się kodem promocyjnym od forBET.

W dniach 07.05.2022-08.05.2022, należy dokonać depozytu minimum 20 pln na konto gracza. Maksymalna kwota do której przysługuje mnożnik X2 to 200 pln. Aby zagrać kupon z MaxiZyskiem, należy go manualnie wybrać z listy sald na kuponie. Kupon musi być kuponem typu AKO, z minimum 4 zdarzeniami z oferty przedmeczowej lub/i live, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść 1.40. Jeżeli okaże się trafiony, wówczas uzyskamy podwójną wygraną. Zdarzenia na kuponie muszą dotyczyć Ekstraklasy lub/i La Liga lub/i Premier League. Stawka kuponu musi być równa kwocie depozytu. Kupon musi zostać zagrany za środki z salda głównego. Maksymalna wygrana z kuponu z MaxiZyskiem to 2279 pln. Termin ważności MaxiZysku to 48h.

[blok_bonus]