Emocje sportowe trwają w najlepsze! Aktualnie rozgrywany jest jeden z turniejów zaliczanych do tzw. Wielkiego Szlema, czyli Australian Open. Równolegle trwają rozgrywki topowych lig europejskich, a także mecze pucharowe. Najlepsi legalni bukmacherzy oferują obecnie wiele ciekawych promocji, ale przyjrzyjmy się bliżej jednej z nich. Przed nami takie hity jak chociażby starcie angielskiego hegemona, Liverpoolu, z Arsenalem. To tylko jeden z wielu godnych obejrzenia meczów w najbliższym czasie. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje promocję w związku z nową stroną internetową. Jak skorzystać z bonusu?

MaxiZysk – podwójna wygrana

Gdyby tego było mało, w ramach Pucharu Króla Barcelona podejmie Athletic Bilbao na wyjeździe. Dojdzie także do arcyciekawego starcia Algierii z Wybrzeżem Kości Słoniowej. Tym samym warto rozważyć skorzystanie z promocji przygotowanej przez bukmachera forBET. Możemy zyskać podwójną wygraną z kuponu, jeśli spełnimy konkretne wymagania. Tak bukmacher świętuje odsłonięcie nowej strony internetowej. Jak skorzystać z promocji MaxiZysk? Przy okazji warto zainteresować się kodem promocyjnym od forBET

Kupon należy zagrać przez stronę internetową na komputerze! W dniu 20.01.2022, należy dokonać depozytu minimum 20 pln na konto gracza. Maksymalna kwota do której przysługuje mnożnik X2 to 100 pln. Aby zagrać kupon z MaxiZyskiem, należy go manualnie wybrać z listy sald na kuponie. Kupon musi być kuponem typu AKO, z minimum 4 zdarzeniami z oferty przedmeczowej lub/i live, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść 1.40. Jeżeli okaże się trafiony, wówczas uzyskamy podwójną wygraną. Zdarzenia na kuponie mogą dotyczyć jakichkolwiek dyscyplin. Stawka kuponu musi być równa kwocie depozytu. Kupon musi zostać zagrany za środki z salda głównego. Maksymalna wygrana z kuponu z MaxiZyskiem to 2279 pln. Termin ważności MaxiZysku to 24h.

[blok_bonus]