A więc grają! Doczekaliśmy się w końcu powrotu rozgrywek ligowych. Najlepsi legalni bukmacherzy oferują obecnie wiele ciekawych promocji, ale przyjrzyjmy się bliżej jednej z nich. Jeden z bukmacherów oferuje MaxiZysk, czyli podwojenie wygranej na kupony na Ekstraklasę, Bundesligę i La Liga. Przed nami takie hity jak chociażby starcie odbudowującej potęgę Barcelony z obecnym mistrzem Hiszpanii, Atletico Madryt. To tylko jeden z wielu godnych obejrzenia meczów w najbliższym czasie. Jak skorzystać z promocji?

MaxiZysk na weekendowe ligi

Real Madryt, Barcelona, Bayern Monachium – między innymi te futbolowe potęgi będziemy mogli podziwiać w trwający już weekend. Robert Lewandowski i spółka zmierzą się z RB Lipskiem, zaś Real Madryt podejmie u siebie Granade. Tym samym warto rozważyć skorzystanie z promocji przygotowanej przez bukmachera forBET. Możemy zyskać podwójną wygraną z kuponu, jeśli spełnimy konkretne wymagania. Jak skorzystać z promocji MaxiZysk na wspomniane ligi? Przy okazji warto zainteresować się kodem promocyjnym forBET

W dniach 04.02 – 05.02.2022, należy dokonać depozytu minimum 20 pln na konto gracza. Maksymalna kwota do której przysługuje mnożnik X2 to 200 pln. W celu zagrania zakładu z MaxiZyskiem, należy ręcznie wybrać go z listy sald na kuponie. Kupon musi być kuponem typu AKO, z minimum 4 zdarzeniami z oferty przedmeczowej lub/i live, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść 1.40. Jeżeli okaże się trafiony, wówczas uzyskamy podwójną wygraną. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą dotyczyć Ekstraklasy i/lub La Liga i/lub Bundesligi. Stawka kuponu musi być równa kwocie depozytu. Kupon musi zostać zagrany za środki z salda głównego. Termin ważności bonusu to 48h. Maksymalna wygrana z MaxiZyskiem to 2279 pln.

[blok_bonus]