Dzisiejszy dzień, 29 grudnia, oprócz rozgrywek angielskiej Premier League, uraczy nas także pierwszym konkursem w ramach Turnieju Czterech Skoczni. Konkurs rozgrywa się na dwóch skoczniach niemieckich – Oberstdorf i Ga-Pa, a także dwóch austriackich – Innsbruck i Bischofshofen. Jak spiszę się reprezentacja Polski? Warto nadmienić, że obecnym zwycięzcą TCS jest doskonale znany entuzjastom skoków narciarskich Kamil Stoch. Jeden z legalnych bukmacherów przygotował promocję, w ramach której możemy podwoić swój zysk z kuponu. Jak skorzystać z promocji?

MaxiZysk na Turniej Czterech Skoczni

W obecnym sezonie reprezentanci Polski nie prezentują się ze zbyt dobrej strony. Najwyżej w klasyfikacji generalnej z naszych rodaków jest Kamil Stoch, zajmujący obecnie 11 miejsce. Doświadczenie pozwala jednak stwierdzić, że jest to sytuacja przejściowa i nasi reprezentanci lada moment wrócą na, nomen omen, właściwe tory. Bukmacher ForBET oferuje ciekawy bonus w związku z Turniejem Czterech Skoczni – podwójna wygrana z kuponu po spełnieniu określonych warunków. Jakie są warunki wzięcia udziału w promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego ForBET.

W dniu 29.12.2021, do godziny 16:30, należy dokonać depozytu minimum 20 pln (maksymalny mnożnik przysługuje do 200 pln). Następnie należy wybrać MaxiZysk Skoki Narciarskie z listy na kuponie. Gracz musi zagrać kupon za całą kwotę depozytu, składający się z minimum 3 zdarzeń z oferty przedmeczowej oraz minimalnym kursem pojedynczego zdarzenia wynoszącym 1.40. Zdarzenia muszą dotyczyć dzisiejszego (29.12.2021) konkursu w skokach narciarskich w Oberstdorfie. Po spełnieniu powyższych warunków wygrana z kuponu zostanie podwojona. Termin ważności bonusu to 17h. Maksymalna wygrana z zakładu to 2279 pln.

[blok_bonus]