Doczekaliśmy się powrotu naszych ulubionych lig – od piątku gra Premier League i Bundesliga. Weekendowe popołudnia i wieczory niezmiennie od lat kojarzą nam się z klubową piłką na najwyższym poziomie. Premier League i Bundesliga to gwarant emocji i futbolu na pełnych obrotach, a gdy dodamy do tego klimat Ekstraklasy, to wyjdzie nam genialne połączenie. Najlepsi legalni bukmacherzy oferują obecnie wiele ciekawych promocji, ale przyjrzyjmy się bliżej jednej z nich. Przed nami takie hity jak chociażby starcie angielskiego hegemona, Manchesteru City, z mocną ekipą z Londynu, West Hamem. To tylko jeden z wielu godnych obejrzenia meczów w najbliższym czasie. Zasiądźmy więc wygodnie w fotelach i wyczekujmy utęsknionych rozgrywek ligowych. 

MaxiZysk na topowe ligi

Oba kluby z Manchesteru, RB Lipsk, West Ham – między innymi te futbolowe marki będziemy mogli podziwiać w niedzielne popołudnie i wieczór. Starcie Manchesteru United z Brighton zapowiada się naprawdę ciekawie, a to głównie za sprawą debiutu Erika Ten-Haaga w angielskiej ekstraklasie. Tym samym warto rozważyć skorzystanie z promocji przygotowanej przez bukmachera forBET. Możemy zyskać podwójną wygraną z kuponu, jeśli spełnimy konkretne wymagania. Jak skorzystać z promocji MaxiZysk na Premier League, Bundeslige i Ekstraklasę? Przy okazji warto zainteresować się kodem promocyjnym forBET

W dniach 06.08 – 07.08.2022, do godziny 23:59, należy dokonać depozytu minimum 20 pln na konto gracza. Maksymalna kwota do której przysługuje mnożnik X2 to 200 pln. Kupon musi być kuponem typu AKO, z minimum 4 zdarzeniami z oferty przedmeczowej lub live, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść 1.40. Jeżeli okaże się trafiony, wówczas uzyskamy podwójną wygraną. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą dotyczyć meczów Premier League lub/i Bundesligi lub/i Ekstraklasy. Stawka kuponu musi być równa kwocie depozytu. Kupon musi zostać zagrany za środki z salda głównego. Maksymalna wygrana na kuponie z MaxiZyskiem to 2279 pln.