Utęskniony weekend w końcu nadszedł. W ostatnim czasie w europejskiej piłce sporo się dzieje. Nie inaczej będzie tym razem, a to za sprawą trzech lig – angielskiej Premier League, niemieckiej Bundesligi, a także naszej Ekstraklasy. Najlepsi bukmacherzy oferują obecnie wiele ciekawych promocji, ale tym razem na tapet bierzemy jedną z nich. Przed nami takie szlagiery jak chociażby derbowe starcie Liverpoolu z Evertonem. To tylko jeden z wielu godnych obejrzenia meczów w najbliższym czasie. Co innego przygotowali dla nas bukmacherzy?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

MaxiZysk na topowe ligi

Oprócz wspomnianego starcia derbowego, uwagę powinny przyciągnąć też mecze Chelsea z West Hamem, Bayernu z Borussią, a także Legii Warszawa z Pogonią Szczecin. Wspomniane starcie w naszej Ekstraklasie jest szalenie istotne, bowiem może mieć istotny wpływ na losy mistrzostwa kraju, o które zaciekle walczy ekipa ze Szczecina. Największe emocje powinno przynieść starcie dwóch ekip niegdyś dominujących w światowym futbolu, a więc nieźle grającego Arsenalu z Manchesterem United. Niemniej jednak, przejdźmy do meritum, czyli promocji. Jak skorzystać z bonusu MaxiZysk na topowe ligi europejskie?

Zobacz również: Kod promocyjny od forBET

W dniach 23.04 – 24.04.2022, do godziny 23:59, należy dokonać depozytu minimum 20 pln na saldo główne gracza. Maksymalna kwota do której przysługuje mnożnik X2 to 200 pln. Kupon musi być kuponem typu AKO, z minimum 4 zdarzeniami z oferty przedmeczowej lub/i live, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść 1.40. Ważność mnożnika to 48h. Jeżeli okaże się trafiony, wówczas uzyskamy podwójną wygraną. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą dotyczyć meczów Premier League i/lub Bundesligi i/lub Ekstraklasy. Stawka kuponu musi być równa kwocie depozytu. Kupon musi zostać zagrany za środki z salda głównego. Maksymalna wygrana z mnożnikiem MaxiZysk to 2279 pln.

[blok_bonus]