No i wracają! Pierwsza i Druga Liga Polska po długiej nieobecności znowu zagoszczą na ekranach naszych odbiorników. Dla wszystkich entuzjastów polskiej piłki to gwarant emocji i futbolu w swoistym stylu. Nie inaczej będzie tym razem, a gdy dodamy do tego jeszcze grającą od kilku tygodni Ekstraklasę, to z pewnością nie będziemy mogli narzekać na nudę. Najlepsi bukmacherzy oferują obecnie wiele ciekawych promocji, ale przyjrzyjmy się bliżej jednej z nich. Przed nami takie hity jak chociażby starcie lidera najwyższej klasy rozgrywkowej, Lecha Poznań, z jedną z najlepszych drużyn w Polsce, a więc Pogonią Szczecin. To tylko jeden z wielu godnych obejrzenia meczów w najbliższym czasie. Zasiądźmy więc wygodnie w fotelach i wyczekujmy utęsknionych rozgrywek na krajowym podwórku.

Zobacz również: Ranking bukmacherów

MaxiZysk na polską piłkę

Oprócz wspomnianego meczu, warto przyjrzeć się też starciu Widzewa Łódź z Arką Gdynia, a przede wszystkim lidera polskiej 1 ligi, Miedzi Legnica, z czestochowską Skrą. Polskie drużyny z zaplecza Ekstraklasy miały sporo czasu na odpoczynek i naładowanie baterii, tym samym oczekiwać należy wypoczętych i gotowych do gry zawodników. Emocji nie zabraknie! Niemniej jednak, przejdźmy do meritum, czyli promocji. Jak skorzystać z bonusu MaxiZysk na polskie ligi

Zobacz również: Kod promocyjny forBET

W dniu 25.02.2022, do godziny 23:59, należy dokonać depozytu minimum 20 pln na saldo główne gracza. Maksymalna kwota do której przysługuje mnożnik X2 to 200 pln. Kupon musi być kuponem typu AKO, z minimum 4 zdarzeniami z oferty przedmeczowej lub/i live, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść 1.40. Ważność mnożnika to 48h. Jeżeli okaże się trafiony, wówczas uzyskamy podwójną wygraną. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą dotyczyć polskich lig (Ekstraklasa, 1 liga, 2 liga). Stawka kuponu musi być równa kwocie depozytu. Kupon musi zostać zagrany za środki z salda głównego. Maksymalna wygrana z mnożnikiem MaxiZysk to 2279 pln.

[blok_bonus]