Nareszcie weekend! Piątkowe i sobotnie wieczory, a także niedzielne popołudnia, niezmiennie od lat kojarzą nam się z klubową piłką na najwyższym poziomie. Premier League, Serie A, a nawet nasza ukochana Ekstraklasa, to gwarant emocji i futbolu na pełnych obrotach. Nie inaczej jest w tym roku – te trzy dni w tygodniu koniecznie trzeba zarezerwować dla piłki nożnej. Najlepsi legalni bukmacherzy oferują obecnie wiele ciekawych promocji, ale przyjrzyjmy się bliżej jednej z nich. Przed nami takie hity jak chociażby starcie angielskiego hegemona, Manchesteru City, z londyńskim Tottenhamem. To tylko jeden z wielu godnych obejrzenia meczów w najbliższym czasie. Zasiądźmy więc wygodnie w fotelach i wyczekujmy utęsknionych rozgrywek krajowych.

MaxiZysk na piłkę nożną

Inter, Liverpool, Chelsea – między innymi te futbolowe potęgi będziemy mogli podziwiać w najbliższy weekend. Ciekawie zapowiada się również zestawienie Leicester z Wolves. Tym samym warto rozważyć skorzystanie z promocji przygotowanej przez bukmachera forBET. Możemy zyskać podwójną wygraną z kuponu, jeśli spełnimy konkretne wymagania. Jak skorzystać z promocji MaxiZysk na Premier League, Serie A i Ekstraklasę? Przy okazji warto zainteresować się kodem promocyjnym forBET

W dniach 18.02 – 19.02.2022, do godziny 23:59 należy dokonać depozytu minimum 20 pln na konto gracza. Maksymalna kwota do której przysługuje mnożnik X2 to 200 pln. Kupon musi być kuponem typu AKO, z minimum 4 zdarzeniami z oferty przedmeczowej lub live, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść 1.40. Jeżeli okaże się trafiony, wówczas uzyskamy podwójną wygraną. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą dotyczyć Ekstraklasy i/lub Premier League i/lub Serie A. Stawka kuponu musi być równa kwocie depozytu. Kupon musi zostać zagrany za środki z salda głównego. Termin ważności MaxiZysku to 48h. Maksymalna wygrana na kuponie z MaxiZyskiem to 2279 pln.

[blok_bonus]