Końcówka maja zawsze oznacza finisz sezonu piłkarskiego. O ile w kilku ligach sprawa mistrzostwa jest już rozstrzygnięta, tak w niektórych wszystko rozstrzygnie się w ostatniej kolejce. Fani swoich ukochanych klubów z pewnością wstrzymają w ten weekend oddech, w szczególności jeżeli nasz faworyt gra w Ligue 1 lub La Liga. Mistrza Hiszpanii poznamy jeszcze dzisiaj, a to kto sięgnie po analogiczne trofeum we Francji przekonamy się najwcześniej jutro. Z tego też powody skorzystać można z bonusu od ForBET jakim jest popularny Maxi Zysk.

Maxi Zysk na ostatnią kolejkę

Walka o mistrza Hiszpanii rozpocznie się dzisiaj równo o godzinie 18:00. Atletico Madryt, które na ten moment znajduje się w lepszej pozycji, będąc aktualnie liderem, zmierzy się z drużyną Valladolid. Gospodarze tego spotkania mają jeszcze o co walczyć, ponieważ w przypadku zgarnięcia kompletu punktów i korzystnych wyników w innych spotkaniach mają szansę na utrzymanie. Krążą również pogłoski, że piłkarze mają otrzymać spore premie finansowe za pokonanie zespołu z Madrytu. W walce o mistrza pozostał również Real Madryt, który rywalizować będzie z Villarealem. Przeciwnicy Królewskich mają jeszcze szansę na załapanie się do Ligi Europy, jednakże do tego potrzebne są również korzystne wyniki innych rywalizacji. Warto dodać, że goście tego spotkania za trzy dni zmierzą się z Manchesterem United w ramach finału LE.

Bardzo podobnie sytuacja wygląda we Francji. Lille jest obecnie liderem ligi z punktem przewagi nad drugim PSG. Zmierzą się oni na wyjeździe z ekipą Angers, która zajmuje 12 lokatę w lidze gwarantującą im spokojne utrzymanie się w lidze. Bez dwóch zdań to właśnie Lille jest faworytem tego spotkania, zwłaszcza że trzy punkty zagwarantują im mistrzostwo Francji. Drużyna Paris Saint Germain jeżeli myśli jeszcze o zdobyciu mistrzostwa to bezwzględnie musi wygrać z ekipą Brest. Jest to zespół, który w ciągu dalszym zagrożony jest z spadkiem z ligi, także nawet jeden punkt w tym spotkaniu będzie dla nich sporym oddechem. Pamiętajmy, że oprócz zdobycia kompletu punktów PSG musi liczyć na potknięcie Lille, bo tylko w taki sposób są w stanie ich przegonić. W teorii mają oni jednak trudniejsze spotkanie, ponieważ grają z drużyną, która ma jeszcze o co walczyć i z pewnością łatwo nie odpuści tego spotkania. Warto sprawdzić typy bukmacherskie na ten weekend, ponieważ przy takiej ofercie to aż żal nie spróbować.

Warunki promocji Maxi Zysk legalnego bukmachera forBET są bardzo przejrzyste. W pierwszej kolejności należy dokonać depozytu wynoszącego co najmniej 20 zł. Następnie należy wybrać cztery zdarzenia pochodzące z oferty na: Bundesligę, La Ligę, Ligue 1, Serie A oraz Premier League. Pamiętajmy, aby przed postawieniem kuponu wybrać z listy ,,MaxiZysk piłka” co pozwoli na skorzystanie z promocji. Po spełnieniu powyższych warunków, jeżeli nasz kupon okaże się zwycięski to nasza wygrana zostanie podwojona.

Odbierz nawet do 2000 zł na start z kodem TYPERVIP

Odbieram 2000 PLN z kodem TYPERVIP