Weekendy w ostatnim czasie gwarantują nam nie lada emocje. Tak też będzie i tym razem, a to za sprawą trzech popularnych lig europejskich – angielskiej Premier League, niemieckiej Bundesligi, a także rodzimej Ekstraklasy. Najlepsi bukmacherzy oferują obecnie wiele ciekawych promocji, ale przyjrzyjmy się bliżej jednej z nich. Przed nami takie hity jak chociażby derbowe starcie dwóch ekip z Manchesteru – City oraz United. To tylko jeden z wielu godnych obejrzenia meczów w najbliższych dniach. Przed nami inne ciekawe zestawienia.

Zobacz również: Ranking bukmacherów

MaxiZysk na najlepsze ligi

Oprócz wspomnianego starcia, warto przyjrzeć się też następującym meczom: Arsenal w sobotnie popołudnie zmierzy się z Tottenhamem w ramach derbów Londynu, zaś Legia Warszawa podejmie Lecha Poznań. Jedna z najbardziej utytułowanych polskich drużyn ponownie się zmierzą. Ostatnim razem doszło do podziału punktów. Jak będzie tym razem? Niemniej jednak, przejdźmy do meritum, czyli promocji. Jak skorzystać z bonusu MaxiZysk na Trzy ligi europejskie?

Zobacz również: Kod promocyjny forBET

W dniu 01.10.2022, do godziny 23:59, należy dokonać depozytu minimum 20 pln na saldo główne gracza. Maksymalna kwota do której przysługuje mnożnik X2 to 200 pln. Kupon musi być kuponem typu AKO, z minimum 4 zdarzeniami z oferty przedmeczowej lub/i live, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść 1.40. Ważność mnożnika to 48h. Jeżeli okaże się trafiony, wówczas uzyskamy podwójną wygraną. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą dotyczyć meczów Premier League i/lub Bundesligi i/lub Ekstraklasy. Stawka kuponu musi być równa kwocie depozytu. Kupon musi zostać zagrany za środki z salda głównego. Maksymalna wygrana z mnożnikiem MaxiZysk to 2279 pln.