Wyczekiwany weekend w końcu nadszedł. Przed nami emocje w topowych ligach europejskich. Ekstraklasa, Serie A i Premier League to sto procent emocji i futbolu na pełnych obrotach. Nie inaczej będzie tym razem. Gdy weźmiemy jeszcze pod uwagę, że przed nami szlagierowe starcie Manchesteru City z Liverpoolem, to z pewnością nie będziemy mogli narzekać na nudę. To tylko jeden z wielu godnych obejrzenia meczów w najbliższym czasie. Najlepsi bukmacherzy oferują obecnie wiele ciekawych promocji, ale przyjrzyjmy się bliżej jednej z nich. Zasiądźmy więc wygodnie w fotelach i wyczekujmy utęsknionych rozgrywek piłkarskich.

Zobacz również: Ranking bukmacherów

MaxiZysk na ligi europejskie

Oprócz wspomnianego starcia, warto przyjrzeć się też spotkaniu Arsenalu z Brighton, Lecha Poznań z Legią Warszawa, a także Napoli z Fiorentiną! Kwestia mistrzostwa w tych ligach nadal jest otwarta, więc czeka nas zacięta walka do końca sezonu. Przed Lechem jedno z najważniejszych spotkań w tym sezonie. Czy dadzą radę wracającej do łask Legii? Niemniej jednak, przejdźmy do meritum, czyli promocji. Jak skorzystać z bonusu MaxiZysk na Ekstraklasę, Serie A i Premier League

Zobacz również: Kod promocyjny od forBET

W dniach 09.04 – 10.04.2022, do godziny 23:59, należy dokonać depozytu minimum 20 pln na saldo główne gracza. Maksymalna kwota do której przysługuje mnożnik X2 to 200 pln. Należy wybrać MaxiZysk z sald na kuponie. Kupon musi być kuponem typu AKO, z minimum 4 zdarzeniami z oferty przedmeczowej lub/i live, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść 1.40. Ważność mnożnika to 48h. Jeżeli okaże się trafiony, wówczas uzyskamy podwójną wygraną. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą dotyczyć meczów Ekstraklasy lub/i Serie A lub/i Premier League. Stawka kuponu musi być równa kwocie depozytu. Kupon musi zostać zagrany za środki z salda głównego. Maksymalna wygrana z mnożnikiem MaxiZysk to 2279 pln.

[blok_bonus]