Wtorkowe i środowe wieczory niezmiennie od lat kojarzą nam się z klubową piłką na najwyższym poziomie. Liga Mistrzów to gwarant emocji i futbolu na pełnych obrotach. Nie inaczej jest w tym roku – te dwa dni w środku tygodnia koniecznie trzeba zarezerwować dla piłki nożnej. Najlepsi legalni bukmacherzy oferują obecnie wiele ciekawych promocji, ale przyjrzyjmy się bliżej jednej z nich. Przed nami takie hity jak chociażby starcie francuskiego, przepełnionego gwiazdami Paris Saint-Germain z obecnym mistrzem Anglii, Manchesterem City. To tylko jeden z wielu godnych obejrzenia meczów w najbliższym czasie. Zasiądźmy więc wygodnie w fotelach i wyczekujmy utęsknionych rozgrywek Ligi Mistrzów.

MaxiZysk na Ligę Mistrzów

Real Madryt, Liverpool, Chelsea – między innymi te futbolowe potęgi będziemy mogli podziwiać we wtorkowy i środowy wieczór. Starcie Benfici z Barceloną w Portugalii zapowiada się równie ciekawie, a to głównie ze względu na raczej zniżkową formę drużyny z Katalonii. Tym samym warto rozważyć skorzystanie z promocji przygotowanej przez bukmachera forBET. Możemy zyskać podwójną wygraną z kuponu, jeśli spełnimy konkretne wymagania. Jak skorzystać z promocji MaxiZysk na LM? Przy okazji warto zainteresować się kodem promocyjnym od forBET.

maxizysk-lm-zajawka

W dniach 28.09 – 29.09.2021, do godziny 22:45, należy dokonać depozytu minimum 20 pln na konto gracza. Maksymalna kwota do której przysługuje mnożnik X2 to 200 pln. Kupon musi być kuponem typu AKO, z minimum 4 zdarzeniami z oferty przedmeczowej lub live, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść 1.40. Jeżeli okaże się trafiony, wówczas uzyskamy podwójną wygraną. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą dotyczyć meczów Ligi Mistrzów. Stawka kuponu musi być równa kwocie depozytu. Kupon musi zostać zagrany za środki z salda głównego.

maxizysk-lm-regu[blok_bonus]