A więc nadszedł czas najbardziej wyczekiwanego przez polskich kibiców konkursu. Skoki w Zakopanem od lat niezmiennie przyciągają rzeszę fanów na trybuny, a zwłaszcza przed telewizory. Wczorajsze kwalifikacje zostały odwołane ze względu na wiatr, lecz dziś o 16:00, będziemy świadkami konkursu drużynowego. Najlepsi legalni bukmacherzy oferują obecnie wiele ciekawych promocji, ale przyjrzyjmy się bliżej jednej z nich. Jeden z bukmacherów oferuje promocję, w ramach której możemy pomnożyć zysk z kuponu dwukrotnie. Jak z niej skorzystać?

MaxiZysk na konkurs w Zakopanem

Z pewnością zabraknie słynnego Kamila Stocha, który nabawił się urazu kostki. Trener Doleżal decyzje co do składu podejmie po seriach treningowych, zaplanowanych na 13:00. Swój skok zdążył oddać Stefan Hula, który pokazał się z naprawdę dobrej strony. Wiemy na pewno, że będzie się działo! Bukmacher ForBET oferuje ciekawą promocję – MaxiZysk. Dzięki niej możemy uzyskać podwójną wygraną z kuponu. Przy okazji warto zainteresować się kodem promocyjnym od ForBET

W dniu 15.01.2022, należy dokonać depozytu minimum 20 pln na konto gracza. Maksymalna kwota do której przysługuje mnożnik X2 to 200 pln. Kupon musi być kuponem typu AKO, z minimum 3 zdarzeniami z oferty przedmeczowej, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść 1.40. Należy wybrać manualnie MaxiZysk z listy sald na kuponie. Jeżeli okaże się trafiony, wówczas uzyskamy podwójną wygraną. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą dotyczyć konkursu w Zakopanem. Stawka kuponu musi być równa kwocie depozytu. Kupon musi zostać zagrany za środki z salda głównego. Termin ważności MaxiZysku to 36h. Maksymalna wygrana to 2279 pln.

[blok_bonus]