Już dziś ruszają rozgrywki w naszej rodzimej lidze. Piłkarska posucha nie trwała zbyt długo i kibice w całej Polsce na nową cieszyć się mogą, przez wielu ukochanymi rozgrywkami. A jak lepiej zacząć nowy sezon Ekstraklasy, niż od kuponu! Świetne typy dnia czekają, aby z nich skorzystać.

MaxiZysk na Ekstraklasę

Na pierwszy ogień ruszają tegoroczne beniaminki. Bruk-Bet Termalica Nieciecza wraca do Ekstraklasy i ma nadzieję zostać w niej nieco dłużej. W pierwszej kolejce przed nimi szansa na postawienie kroku w tym kierunku, ponieważ ich rywalem będzie Stal Mielec. Ekipa ta w zeszłym sezonie ledwo uniknęła spadku i z pewnością podczas nowej kampanii będą musieli starać się równie mocno, aby pozostać w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Następnie do Poznania, aby zmierzyć się tam z Lechem zawita drugi ze świeżaków w Ekstraklasie, Radomiak Radom. Historyczny awans do najwyższej ligi drużyna gości okraszyć spróbuje niespodzianką już w pierwszej kolejce. Widzimy po atmosferze, jaka panuje wokół tego spotkania, że Radomiak nie jedzie do stolicy Wielkopolski pełen strachu. Wręcz przeciwnie, zawodnicy i kibice myślą w tym meczu o zgarnięciu pełnej puli i mówiąc szczerze, wcale nie są to marzenia niepoprawnego optymisty.

Natomiast trzeci z beniaminków rozegra swoje spotkanie dopiero jutro. Górnik Łęczna o godzinie 15:00 gościć u siebie będzie drużynę Cracovii. Gospodarze swoje miejsce w tegorocznej ekstraklasowej kampanii wywalczyli dopiero w play-offach. Nie znaczy to jednak, że zespół, który nie uzyskał promocji z racji zajętego miejsca w tabeli można jakkolwiek lekceważyć. Co więcej, dobrze wiemy, że w naszej lidze nikt nikogo lekceważyć nie powinien.

Również tego dnia swój pierwszy mecz rozegra obrońca tytułu mistrzowskiego, Legia Warszawa. Na Łazienkowską zawita Wisła Płock. Przedsezonowe starcia eliminacyjne do europejskich pucharów nadwyrężyły siły Legii przed pierwszym spotkaniem, czy może pozwoliły one nabrać meczowego rytmu? Która z tych opcji okaże się prawdziwa zaczniemy dowiadywać się 24.07, od godziny 20:00. Jak widać, jest co oglądać. A co za tym idzie, jest co obstawiać. Na tę właśnie okazję skorzystać możemy z bonusu od Forbet.

MaxiZysk zapewne jest już większości znany, zatem nie ma co przedłużać. Aby skorzystać z bonusowej oferty na Ekstraklasę zacząć należy od wpłacenia minimum 20 zł. Następnie pamiętać musimy, aby na kuponie zaznaczyć opcję MaxiZysk na Ekstraklasę. A na kuponie naszym znajdować się powinny co najmniej 4 zdarzenia z naszej rodzimej ligi.

Tak zawarty kupon pozwoli nam skorzystać z lubianego przez wielu MaxiZysku. Czyli mówiąc wprost, jeśli nasz kupon okaże się trafiony, wtedy zysk z niego zostanie podwojony.

Aż do 2000 zł na start w Forbet!