Doczekaliśmy się! W zasadzie każdy weekend w ostatnim czasie to gwarant emocji i futbolu na pełnych obrotach. Nie inaczej będzie tym razem, a to za sprawą trzech lig – angielskiej Premier League, włoskiej Serie A, a także naszej Ekstraklasy. Najlepsi bukmacherzy oferują obecnie wiele ciekawych promocji, ale przyjrzyjmy się bliżej jednej z nich. Przed nami takie hity jak chociażby starcie angielskiego ligowego hegemona, Liverpoolu z Brighton. To tylko jeden z wielu godnych obejrzenia meczów w najbliższym czasie. Zasiądźmy więc wygodnie w fotelach i wyczekujmy utęsknionych rozgrywek europejskich.

Zobacz również: Ranking bukmacherów

MaxiZysk na 3 europejskie ligi

Oprócz wspomnianego starcia, warto przyjrzeć się też następującym meczom: Chelsea z Newcastle, Milanu z Empoli, a także Legii Warszawa z Górnikiem Łęczna. Utytułowana polska drużyna, po długim czasie opuściła strefę spadkową, jednak nie ustabilizowała jeszcze formy. Największe emocje powinno przynieść starcie doskonale grającego Arsenalu z mistrzem Anglii sprzed kilku sezonów, Leicester. Niemniej jednak, przejdźmy do meritum, czyli promocji. Jak skorzystać z bonusu MaxiZysk na Trzy ligi europejskie

Zobacz również: Kod promocyjny od forBET

W dniach 11.03 – 12.03.2022, do godziny 23:59, należy dokonać depozytu minimum 20 pln na saldo główne gracza. Maksymalna kwota do której przysługuje mnożnik X2 to 200 pln. Kupon musi być kuponem typu AKO, z minimum 4 zdarzeniami z oferty przedmeczowej lub/i live, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść 1.40. Ważność mnożnika to 48h. Jeżeli okaże się trafiony, wówczas uzyskamy podwójną wygraną. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą dotyczyć meczów Premier League i/lub Serie A i/lub Ekstraklasy. Stawka kuponu musi być równa kwocie depozytu. Kupon musi zostać zagrany za środki z salda głównego. Maksymalna wygrana z mnożnikiem MaxiZysk to 2279 pln.

[blok_bonus]