Ahh cóż to jest za turniej! Mnóstwo emocji i nieoczywistych rozstrzygnięć. A co za tym idzie, można było ustrzelić naprawdę wysokie kursy. Sytuacja ma się nie inaczej w fazie ćwierćfinałowej. Również tutaj czekają nas interesujące starcia, a legalni bukmacherzy przygotowali na tę okazję równie dobre oferty.

MaxiZysk na 1/4 finału Euro 2020!

Czerwone Diabły czy Squadra Azzurra? Aż żal wybierać z takiej pary, kiedy wie się, że jedno z nich już dziś pożegna się z tym turniejem. Niemniej, cóż za mecz nam się szykuje! Grad goli, czy może piłkarski pragmatyzm? Pewni możemy być jednego. Emocji w tym meczu nie zabraknie!

Włosi jakby się nieco zachłysnęli wychodząc z grupy. Jakby za szybko biegli, myśląc, że to sprint. A Euro to przecież raczej bieg długodystansowy. Nie potknęli się jednak i poradzili sobie z reprezentacją Austrii. Dalej są w grze, ale Belgowie z niemałą ciekawością analizować mogą ostatni mecz Azzurri. Pokazał on bowiem, że wcale nie jest to drużyna idealna i wystarczy kolektywnie spełniać określone założenia taktyczne, aby wybić ich z rytmu, a nawet niezwykle groźnie kontrować.

Jednakże czy Czerwone Diabły Martineza grać będą schowani z tyłu oczekując na możliwość szybkiego ataku? Szczerze mówiąc ciężko przewidzieć. Portugalia wbiła im dwie ostre szpilki w postaci urazów De Bruyne i starszego z braci Hazard. Zapewne selekcjoner reprezentacji Belgii uwzględni to w swoim planie na dzisiejszy mecz, przez co gra Belgów może wyglądać nieco inaczej, niż nas do tego przyzwyczaili.

Co zaś się tyczy drugiego z dziś rozgrywanych spotkań. No cóż, wysoko sobie obie ekipy zawiesiły poprzeczkę. Szwajcario i Hiszpanio, oczekujemy spotkania niemniej ciekawego, niż wasze starcia w 1/8 finału! Zarówno Helweci, jak i La Furia Roja zaprezentowali nam mecze, które śmiało nazwać można jednymi z lepszych w ostatnich latach piłki nożnej. Kiedy pokonujesz Mistrzów Świata po takim spektaklu, twojego apetytu na sukces z pewnością nie może umniejszyć wizja starcia z reprezentacją Hiszpanii.

Jutro, natomiast, przed nami mecze z aż trzema zaskakującymi drużynami w składzie. Zarówno Czesi, Duńczycy oraz Ukraińcy osiągnęli już naprawdę wiele na tym turnieju. I tak jak wielu podopiecznych Szewczenki skazywać może na pożarcie przez Lwy Albionu, tak fakt, że ktoś z pary Czechy vs Dania znajdzie się w półfinale Euro jest niesamowity. Bardzo ciekawy turniej, a przez to i ciekawy bonus Forbetu.

Znany i lubiany MaxiZysk! Aby z niego skorzystać spełnić trzeba kilka prostych kroków. Po pierwsze należy dokonać depozytu o minimalnej wysokości 20 zł. Następnie zawieramy kupon, na którym znajdować się będą co najmniej 4 zdarzenia, a minimum jedno z nich dotyczyć będzie Euro 2020. Pamiętać musimy o zaznaczeniu opcji MaxiZysk Euro 2020! Czas na to mamy do 2.07, do godziny 23:59.

I to wszystko. Te kilka prostych kroków sprawi, że ewentualna wygrana na tak postawionym kuponie będzie podwojona!

Nawet 2050 zł bonusu od depozytu w Forbet!

Odbieram bonusy na start!